Hotel H15 Luxury Palace

ul. Św. Jana 15, Kraków


O obiekcie


Pięciogwiazdkowy H15 Luxury Palace usytuowany jest w ścisłym centrum Starego Miasta w odległości 2 minut piechotą od Rynku Głównego. Hotel mieści się w zabytkowym budynku Pałacu Lubomirskich, który powstał z połączenia czterech XVI wiecznych kamienic oraz nowo dobudowanej części.

Sale konferencyjne: Sala Herbowa Jedyna taka przestrzeń w samym centrum Krakowa –  z kasetonowym sufitem i historycznymi herbami malowanymi na płótnie. Wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt multimedialny. Powierzchnia całkowita: 110m² możliwe ustawienia:  Teatr – 70 osób   Klasa – 30 osób  U-shape – 35 osób   Bankiet – 70 osób

Restauracja Artesse na co dzień oferująca menu degustacyjne to wyjątkowe miejsce na uroczystą kolację, koktail lub bankiet.  Przeszklony dach,  otwarta wyspa live cooking i bezpośrednie wyjście na ogród umożliwia organizację imprez w wielu różnych wariantach.

Powierzchnia całkowita: 150m²
Kolacja serwowana: 52 osób
Koktajl: 90 osób

Doskonała na bardziej kameralne imprezy – spotkań rodzinnych i biznesowych oraz wieczornych. The Hours to wielki przechodzący przez obydwie sale bar, wygodne sofy i wspaniałe koktajle, po których czas zwalnia i przestaje mieć znacznie. Powierzchnia całkowita: 100m² Ilość miejsc siedzących z miejscami przy barze: 42 Koktail: 70 osób

Dodatkowe auty: 70 pokoi i apartamentów, restauracja, bistro, siłownia, basen, sauny, SPA oraz letni ogród. Pokoje dla niepalących, ogród, bezpłatne WiFi we wszystkich pomieszczeniach oraz bar. 

Oferta obiektu obejmuje restaurację, centrum fitness, a także kryty basen i saunę. Dla Gości zapewniono takie udogodnienia, jak obsługa pokoju i całodobowa recepcja. Personel służy także pomocą w organizacji wycieczek.

Jeśli chcesz poznać ofertę tego obiektu wyślij do Konflinx swoje zapytanie!