Hotel HP Park w Poznaniu

Baraniaka 77, Poznań

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Nad brzegiem jeziora Malta, zaledwie 4 km od centrum miasta i terenów Międzynarodowych Targów Poznańskich, pośród malowniczej zieleni położony jest Hotel HP Park. 8 km do najbliższego zjazdu na autostradę A2 (bezkolizyjny dojazd bez korków); około 3,5 km do Starego Rynku; około 5 km do Międzynarodowych Targów Poznańskich;

Sale konferencyjne: 4 sale konferencyjne: Tarasowa, Gabinetowa, Maltańska, Południowa. Obok: Restauracja (na 150 miejsc) + letni taras z widokiem na Jezioro Maltańskie. Idealne miejsce na lunche biznesowe, jak i wystawne bankiety.

Dodatkowe atuty: 98 dwuosobowych pokoi, w tym dla osób niepełnosprawnych. Dla małych dzieci - łóżeczko. Z okien wielu pokoi rozciąga się wspaniały widok na jezioro Malta i regatowy tor wioślarski. W każdym pokoju znajduje się łazienka wyposażona w wannę i prysznic oraz suszarkę do włosów, indywidualnie sterowana klimatyzacja, okna otwierane, TV z programami TV-SAT oraz PAY-TV i radiem, telefon, Internet bezprzewodowy, mini bar, zestaw do parzenia kawy i herbaty, woda mineralna, pantofle, igielnik. Dla Gości bezpłatna gazeta codzienna.

Parking niestrzeżony bezpłatny oraz w pobliżu hotelu parking strzeżony płatny, kantor, indywidualne sejfy w recepcji, mini-kiosk, informacja turystyczna, materiały informacyjne o mieście, bilety komunikacji miejskiej, serwis taksówkowy, pralnia, prasowanie, rezerwacja biletów na wycieczki, imprezy kulturalne i rozrywkowe oraz biletów lotniczych, oferta pola golfowego, centrum rehabilitacji, wypożyczalnia rowerów w hotelu, możliwość skorzystania z drukarki. Obok hotelu rozciągają się wspaniałe tereny rekreacyjne, sztuczny stok narciarski, tor saneczkowy i ścieżka rowerowa, a do malowniczo położonego ogrodu zoologicznego wiedzie trasa kolejki wąskotorowej.

Konflinx chętnie doradzi Tobie czy warto zorganizować tutaj Twoje ważne wydarzenie biznesowe!

Szczegóły

Łóżka

350

Sale konferencyjne

4

Sale konferencyjne

Sala Południowa
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
80
Klasa
20
Podkowa
40
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.1995()