Hotel HP Park w Poznaniu

Baraniaka 77, Poznań


O obiekcie


Nad brzegiem jeziora Malta, zaledwie 4 km od centrum miasta i terenów Międzynarodowych Targów Poznańskich, pośród malowniczej zieleni położony jest Hotel HP Park. 8 km do najbliższego zjazdu na autostradę A2 (bezkolizyjny dojazd bez korków); około 3,5 km do Starego Rynku; około 5 km do Międzynarodowych Targów Poznańskich;

Sale konferencyjne: 4 sale konferencyjne: Tarasowa, Gabinetowa, Maltańska, Południowa. Obok: Restauracja (na 150 miejsc) + letni taras z widokiem na Jezioro Maltańskie. Idealne miejsce na lunche biznesowe, jak i wystawne bankiety.

Dodatkowe atuty: 98 dwuosobowych pokoi, w tym dla osób niepełnosprawnych. Dla małych dzieci - łóżeczko. Z okien wielu pokoi rozciąga się wspaniały widok na jezioro Malta i regatowy tor wioślarski. W każdym pokoju znajduje się łazienka wyposażona w wannę i prysznic oraz suszarkę do włosów, indywidualnie sterowana klimatyzacja, okna otwierane, TV z programami TV-SAT oraz PAY-TV i radiem, telefon, Internet bezprzewodowy, mini bar, zestaw do parzenia kawy i herbaty, woda mineralna, pantofle, igielnik. Dla Gości bezpłatna gazeta codzienna.

Parking niestrzeżony bezpłatny oraz w pobliżu hotelu parking strzeżony płatny, kantor, indywidualne sejfy w recepcji, mini-kiosk, informacja turystyczna, materiały informacyjne o mieście, bilety komunikacji miejskiej, serwis taksówkowy, pralnia, prasowanie, rezerwacja biletów na wycieczki, imprezy kulturalne i rozrywkowe oraz biletów lotniczych, oferta pola golfowego, centrum rehabilitacji, wypożyczalnia rowerów w hotelu, możliwość skorzystania z drukarki. Obok hotelu rozciągają się wspaniałe tereny rekreacyjne, sztuczny stok narciarski, tor saneczkowy i ścieżka rowerowa, a do malowniczo położonego ogrodu zoologicznego wiedzie trasa kolejki wąskotorowej.

Konflinx chętnie doradzi Tobie czy warto zorganizować tutaj Twoje ważne wydarzenie biznesowe!

Szczegóły

Łóżka

350

Sale konferencyjne

4

Sale konferencyjne

Sala Południowa

Kino
80
Klasa
20
Podkowa
40
Empty conference room image

Sala Gabinetowa

Kino
30
Klasa
12
Podkowa
20
Empty conference room image

Sala Tarasowa

Kino
170
Klasa
50
Podkowa
40
Empty conference room image

Sala Maltańska

Kino
40
Klasa
18
Podkowa
20
Empty conference room image