Hotel Helios Zakopane

Słoneczna 2, Zakopane

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Hotel Helios znajduje się w ścisłym centrum Zakopanego, na Dolnej Równi Krupowej – największej w centrum miasta parkowej łące z otwartym widokiem na całą panoramę Tatr.  Na slynne Krupówki dojdziesz  5 minut. Blisko jest też m.in. do dolnej stacji kolejki na Gubałówkę, Aquaparku Zakopane i na dworzec kolejowo-autobusowy.

Sale konferencyjne: 2 sale konferencyjne dla maksymalnie 70 osób, w którch można zorganizować szkolenia, konferencji czy kameralnego spotkania biznesowego.

Dodatkowe atuty: 76 miejscami noclegowymi w 38 pokojach. Są to pokoje 1-osobowe,
2-osobowe, pokoje typu studio, oraz 4-osobowe apartamenty. Ponadto: duży, bezpłatny parking, restauracja Zakopiańskie Smaki, drink-bar ze słonecznym tarasem, sauna, bawialnia dla dzieci, przechowalnia nart i rowerów, stół do tenisa stołowego ,internet Wi-Fi w całym obiekcie. Personel pomoże zarezerwować kulig z pochodniami, przewodnika na wycieczkę w Tatry i lekcję z instruktorem narciarskim.

Jeśli chciał/abyś, aby Konflinx bezpłatnie zaprezentował Tobie ofertę cenową Twojego wydarzenia w tym miejscu, napisz do nas! Z przyjemnością wrócimy do Ciebie z czytelnym obrazem oferty!

Szczegóły

© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()