Hotel Hilton Gdańsk

Targ Rybny 1, Gdańsk

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Hotel Hilton Gdańsk, którego okna wychodzą na Motławę i malownicze Stare Miasto w Gdańsku, stanowi doskonały punkt startowy do zwiedzania i poznawania tego popularnego polskiego miasta. Jest on z pewnością najlepszym wyborem dla podróżujących służbowo, jak i dla Gości odpoczywających od swoich codziennych obowiązków. Parking mieści 38 samochody.

Sale konferencyjne: 5 nowoczesnych sal konferencyjnych oraz 2 eleganckie sale bankietowe, które można ze sobą swobodnie łączyć, aby zaoferować ponad 300m² powierzchni konferencyjnej. Istnieje możliwość zaaranżowania przestrzeni na konferencję dla 300 osób czy spotkanie zarządu dla 10. Wszystkie sale konferencyjne oraz bankietowe znajdują się na parterze – to ułatwia uczestnikom konferencji poruszanie się po hotelu.

Dodatkowe atuty:

Hotel posiada 150 komfortowych pokoi i apartamentów, wyposażonych w indywidualnie sterowaną klimatyzację, sejf mogący pomieścić laptopa, szybkie łącze internetowe przewodowe i bezprzewodowe, duże wygodne biurko z ergonomicznym krzesłem, telewizor LCD, telewizję satelitarną.

Doskonałe położenie nad brzegiem rzeki, w pobliżu popularnych atrakcji turystycznych Gdańska, plaży miejskiej. Atrakcję stanowi taras z basenem i bar High 5 na tarasie dachu – najwyżej położony bar na Starym Mieście, skąd można podziwiać wspaniale widoki na rzekę.

Z przyjemnością Konflinx pomoże Ci w decyzji wyboru tego miejsca na spotkanie slużbowe, czy ważną konferencję.

Cechy obiektu

Spa

Basen

Klimatyzacja

Parking

Udogodnienia dla niepełnosprawnych

WiFi

Szczegóły

Sale konferencyjne

6

Sale konferencyjne

Boardroom
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Podkowa
14
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()