Hotel Korona **** Spa & Wellness

Zemborzyce Tereszyńskie 97B, Zemborzyce Tereszyńskie

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Obiekt Hotel Korona Spa & Wellness zlokalizowany jest przy trasie łączącej Warszawę z Lublinem i Kijowem.12 km od Centrum Lublina, na obrzeżach miasta, w sąsiedztwie zachodniej obwodnicy Lublina w ciągu drogi krajowej DK19 / ekspresowej S19.

Sale konferencyjne: 6 sal konferencyjnych mogących pomieścić maksymalnie 200 osób. Wszystkie sale doświetlone są światłem dziennym oraz posiadają nowoczesne i funkcjonalne wyposażenie: - Ekran - Flipchart - Rzutnik - Mikrofon - Nagłośnienie - klimatyzację - Internet bezprzewodow

Dodatkowe atuty: 60 klimatyzowanych pokoi dwuosobowych Deluxe oraz 2 klimatyzowane apartamenty z waną jacuzzi i bidetem. Każdy pokój Deluxe wyposażony jest w telewizor LCD, biurko do pracy, bezprzewodowy internet, minibar, sejf, zestaw powitalny do parzenia kawy i herbaty. Łazienka wyposażona jest w kabinę prysznicową z baterią termostatyczną, suszarkę do włosów, lusterko kosmetyczne. Hotel posiada pokój przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Podoba się Tobie ten obiekt i rozważasz możliwość organizacji tam swojego wydarzenia? Poproś Konflinx o ofertę! Z pewnością ułatwi ona podjęcie właściwej decyzji!

Szczegóły

Łóżka

150

Sale konferencyjne

6

Sale konferencyjne

Klubowa
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
15
Klasa
10
Podkowa
13
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.1995()