Udogodnienia

  • Spacery

Hotel Krasicki

Plac Zamkowy 1/7, Lidzbark Warmiński

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Hotel Krasicki położony jest w centrum Lidzbarka Warmińsiego. Usytuowany w sercu Warmii i Mazur. Hotel Krasicki to sztuka życia i gościnności. Tuż przy hotelu do dyspozycji gości są gondole. Na osoby spragnione górskich wrażeń czeka pobliska dzika dolina rzeki Symsarny.

Sale konferencyjne: 7 sal rozmieszczonych w różnych częściach hotelu - w części głównej, w przyziemiu, w Baszcie Prochowej - a biblioteka jest ulokowana kameralnie w oddalonej części obiektu. Trzy największe sale w przyziemiu - Sorbom, Hozjusz i Dantyszek można połączyć, uzyskując przestrzeń na konferencję dla 450 osób.

Dodatkowe atuty: 122 pokoi, co daje 250 miejsc.Sala restauracyjna znjduje się w podziemiach. Sala może ugościć nawet 170 osób. Restauracja ,,Alegoria'',jej nazwa nie jest przypadkowa. Jest ona związana z poetą Krasickim,który w swoich utworach często używał właśnie alegorii.

SPA uwzględnia pobyty konferencyjne i biznesowe. Zabiegi pozwalają się odprężyć, i póżniej podjąć wyzwania w pracy z większą energią.

Czy ten obiekt przypadł Tobie do gustu? Napisz do Konflinx w szybkim czasie, prześlemy świetną ofertę na organizację Twojego eventu, w tym wlaśnie miejscu! Zapraszamy!

 

Cechy obiektu

Spa

Basen

Parking

WiFi

Restauracja

Szczegóły

Łóżka

250

Sale konferencyjne

9

Sale konferencyjne

Sala 1 Dantyszek, Sorbom, Hozjusz
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
450
Klasa
250
Podkowa
100
Spotkanie
250
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.1995()