Hotel Liberte 33

ul. Karola Libelta 33, Poznań


O obiekcie


Hotel. Liberté 33 to butikowy hotel należący do grupy BW Premier Collection. To idealne miejsce dla osób podróżujących służbowo, ceniących jakość obsługi i wyjątkowe wnętrza. Zlokalizowany w ścisłym centrum, 1 km od dworca głównego oraz Starego Rynku.

Sale konferencyjne: 2 funkcjonalne sale konferencyjne w Wilii, dla maksymalnej ilości 40 uczestników w dwóch salach.

Dodatkowe auty: Ta zabytkowa Willa z 1920 roku mieści 16 pokoi i apartament. Goście mają do dyspozycji również przestrzenie wspólne utrzymane w klimacie dawnych rezydencji mieszczańskiego Poznania. Druga część hotelu to nowoczesny, 5-piętrowy budynek Nowej Oficyny z 43. pokojami, siłownią, sauną i podziemnym garażem.

Do dyspozycji gości pozostaje również sala fitness, elegancka restauracja w angielskim stylu, z międzynarodową kuchnią bazującą na najlepszych produktach oraz bar specjalizujący się w ginach z całego świata oraz z możlwością organizacji tematycznej degustacji np. tematyki ginowej podróży.

Spodobał Ci sie ten obiekt? Chciał/a byś sprawdzić jego ofertę? Napisz do Konflinx! Szybko przeslemy Tobie ciekawą ofertę na organizację Twojego eventu w tym miejscu.

Szczegóły