Hotel MERCURE Jelenia Góra

Sudecka 63, Jelenia Góra

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Hotel MERCURE Jelenia Góra usytuowany jest niedaleko zabytkowej części miasta i wód termalnych Cieplice. Hotel dzieli niewielka odległośc od granicy z Czechami około 30 kilometrów i z Niemcami około 50 kilometrów.

Sale konferencyjne: 8 sal klimatyzowanych i w pełni przygotowanych na profesjonalne spotkanie. Największa sala może pomieścić 250 osób. Standardowe wyposażenie sal obejmuje: nagłośnienie stacjonarne, dostęp do interentu, flipchart, światło dzienne, zaciemnienie sali, rzutnik slajdów, mikrofon. Specjalna sala na organizację rekrutacji.

Dodatkowe atuty: 188 wygodnych pokoi, w tym pokoje jedno- i dwuosobowe, pokoje o podwyższonym standardzie SUPERIOR, pokoje dla osób niepełnosprawnych i apartamenty. Pokoje standardowe wyposażone są w telewizory z TV satelitarną, zestawy do parzenia kawy i herbaty. W łazienkach znajdują się kabiny prysznicowe, dostępne są suszarki do włosów. Tarasy/Balkony dostępne są w apartamentach ora niektórych pokojach narożnych. Resturacja oferuje wyśmienite dania kuchni polskiej oraz kuchni świata, które połączone są ze sobą w zaskakujący sposób. W menu godne polecenia są dania regionalne oraz dania kuchni śląskiej. Wyśmienite śniadania również dla osób z dietą bezglutenową i bezlaktozową w formie bufetu. Dodatkowe atrakcje to: basen rekreacyjny,  korty tenisowe o ziemnej nawierzchni, rozpoczynające swój  bieg ścieżki rowerowe, a także sąsiedztwo obszernego parku, który sprzyja długim spacerom lub bieganiu.

Jeśli podoba się Tobie ten obiekt zapraszamy do wysłanie swego zapytanie do Konflinx!

 

Szczegóły

Łóżka

340

Sale konferencyjne

10

Sale konferencyjne

Sala ARNIKA
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
85
Klasa
60
Podkowa
45
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.1995()