Hotel Manor

Kanarkowa 47, Olsztyn

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Hotel Manor to konferencyjno-wypoczynkowy obiekt usytuowany nad malowniczym jeziorem Żbik w Olsztynie to wyjątkowe miejsce, które zapewnia naszym Gościom ciszę, spokój i relaks w otoczeniu natury.

Sale konferencyjne: 10 sal szkoleniowo-konferencyjnych, oranżeria, w których w sumie może przebywać do 1000 osób. Pomieszczenia są w pełni przystosowane do potrzeb kameralnych spotkań biznesowych, jak i dużych sympozjów, konferencji oraz bankietów i imprez integracyjnych. Hotel zapewnia kompletne wyposażenie m.in. w laptopy, rzutniki bezprzewodowe, ekrany ramowe i przenośne, nagłośnienie konferencyjne i imprezowe, szybki, bezprzewodowy internet Wi-Fi 200 mb/s.

Dodatkowe atuty: 130 pokoi: 1-, 2-, 3-osobowe i dwupoziomowe oraz apartamenty, dające możliwość noclegu dla 300 osób. W hotelu znajdują się 2 restauracje, patio i oranżeria pozwalają na przyjęcie i organizację imprez dla 400 osób.

Sala klubowa na 250 osób i kilkanaście sal konferencyjnych zdolnych pomieścić nawet 1000 osób, to dodatkowe atuty jakimi dysponuje hotel Manor.

W dolnej części obiektu znajduje się SPA, w którym kryją się basen rekreacyjny,  basen dla dzieci, sauna fińska, łaźnia parowa, jacuzzi, gabinety masażu i sala fitness.

W „Strefie Relaksu” natomiast:  sala bilardowa, tenis stołowy, trzytorowa kręgielnia.

Dużym atutem są profesjonalne miejsca do gry w piłkę nożną:

  • 2 boiska Orlik o wymiarach 56 x 30 m każde
  • Boisko pełnowymiarowe o wymiarach 105 x 68 m

Podoba się Tobie to miejsce i rozważasz, czy Twoj event mógłby się tam odbyć? Napisz do Konflinx! Szybko wrócimy sprawdziwszy za Ciebie: cennik, dostępność oraz warunki rezerwacji - bezpłatnie! Zapraszamy!

Cechy obiektu

Spa

Basen

Klimatyzacja

Parking

WiFi

Nad jeziorem

Szczegóły

Łóżka

300

Sale konferencyjne

3

Sale konferencyjne

Sale Konferencyjne 1- 10
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
1000
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()