Hotel Marriott

Droga Krajowa 7 179, Warszawa


O obiekcie


Pięciogwiazdkowy Hotel znajduje się w ścisłym centrum Warszawy, w al. Jerozolimskich, naprzeciwko dworca Warszawa Centralna. Obiekt posiada 42 kondygnacji, ukończony w 1989 r. Hotel Marriott zajmuje kondygnacje od 21 wzwyż.

Sale konferencyjne: Centrum konferencyjne znajduje się na 2. i 3. piętrze budynku. Obejmuje powierzchnię 2600 m2. Sale posiadają możliwość łączenia. Mieszczą od 28 do 700 osób w ustawieniu kinowym i do ok. 500 osób na bankiecie zasiadanym.

  • 18 sal konferencyjnych
  • 2 niezależne sale balowe
  • Przestronne foyer
  • Nowo wybudowane, nowoczesne przestrzenie Meeting Studio o nazwie: mStudio powered by Warsaw Marriott. Oferuje ono pełne zaplecze oraz profesjonalną obsługą, w skład której wchodzą producenci, operatorzy, realizatorzy wizji, streamingu, a także reżyser, który przy współpracy z profesjonalnym studiem graficznym zadba o oprawę wizualną projektu.

 

Hotel posiada 1044 miejsc noclegowych w 523 pokojach, z czego 95 to apartamenty. Pokoje dla niepalących i niepełnosprawnych, indywidualnie regulowana klimatyzacja, telewizja satelitarna i bezpłatna poczta głosowa, suszarka, mini bar, sejf w pokojach. Hotel przyjmuje zwierzęta domowe za dodatkową opłatą. - 67 pokojów typu Executive - 60 apartamentów Corner Junior - 15 apartamentów Bi-level - 12 apartamentów Business - 4 apartamenty Luxury - 3 apartamenty wiceprezydenckie - 1 apartament prezydencki.

5 restauracji i barów, w tym najwyżej położony bar w Polsce Panorama Sky Bar. Restauracja Floor No 2 słynie ze starannie wykonanych dań z przepisów zakorzenionych w śródziemnomorskiej historii kulinarnej, a Lobby Bar z klimatycznym ogródkiem proponuje zapierający dech widoki na centrum miasta.

Hotel posiada parking na 200 aut, centrum spa, basen i siłownia.

Podoba się Tobie to miejsce? Rozważasz tu zorganizowanie eventu firmowego lub warsztatów/szkolenia? Napisz do Konflinx! Szybko wrócimy z dobrą ofertą!