Hotel Mercure Wrocław Centrum

plac Dominikański 1) o, Wrocław

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Hotel Mercure Wrocław Centrum położony jest w samym sercu wrocławskiego Starego Miasta, w pobliżu dworca kolejowego i autobusowego, tuż obok zabytkowego Rynku i atrakcji kulturalnych miasta (teatry, opera) oraz w sąsiedztwie galerii Dominikańskiej. Parking samochodowy mieści aż 900 aut.

Sale konferencyjne: Do dyspozycji organizatorów jest 14 nowocześnie zaprojektowanych i klimatyzowanych sal konferencyjnych, mogących pomieścić nawet 550 osób. Różnorodne pomieszczenia doskonale sprawdzą się zarówno przy organizacji dużych konferencji, jak i przy kameralnych spotkaniach czy naradach.

Dodatkowe atuty: Nowo otwarta restauracja Winestone oferuje szeroki wybór win z całego świata.

Wykwintne dania podawane są na kamiennych płytkach zwanych les planches. Doskonałe miejsce na organizację wszelkiego typu konferencji i bankietów. 151 eleganckich i funkcjonalnych pokoi, w tym Apartamenty (7, w tym jeden z tarasem), pokoje Deluxe (43, w tym 3 pokoje typu MY ROOM), pokoje Classic (101).

Dla gości szukających odprężenia po całym dniu, lub chcących odbyć trening - sala fitness. Dodatkowo goście znajdą Beauty Balinese Botique - ekskluzywny gabinet piękna i relaksu.

Konflinx zadba, żeby organizacja konferencji w tym miejscu spełniła Twoje oczekiwania!

Cechy obiektu

Klimatyzacja

Parking

Udogodnienia dla niepełnosprawnych

WiFi

Szczegóły

Łóżka

151

Sale konferencyjne

16

Sale konferencyjne

MILLENIUM
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
600
Klasa
250
Podkowa
140
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()