Hotel Mikołajki

aleja Spacerowa 11, Mikołajki


O obiekcie


Pięciogwiazdkowy Hotel Mikołajki Leisure & SPA znajdujący się zarówno na Ptasiej Wyspie – część noclegowo-wypoczynkowa, jak i na Półwyspie przy jeziorze Mikołajskim – część konferencyjno-bankietowa, jako połączenie nowatorskiej architektury z dbałością o detale i przestronnych komfortowych wnętrz. Od ścisłego centrum hotel oddalony jest o zaledwie 1 km.

Sale konferenyjne:3  przestronnyh sal konferencyjnych o całkowitej powierzchni 330 m². Połączone zostały systemem ruchomych ścian, dzięki czemu mają nieograniczone możliwości adaptacji. Dodatkowym pomieszczeniem, sąsiadującym z nimi, jest obszerne lobby. Sale można połączyć razem z restauracją tworząc salę bankietową o powierzchni 580 m2. Sale konferencyjne zaprojektowane zostały tak, aby stworzyć bezpośrednie wejście z zewnątrz co ułatwi poruszanie się uczestnikom spotkania i zapobiegnie błądzeniu w gąszczu korytarzy.

Wszystkie sale są klimatyzowane i wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny. Cały obiekt znajduje się w zasięgu bezpłatnego bezprzewodowego Internetu Wi – Fi.

Dodatkowe atuty: 100 klimatyzowanych pokoi, w każdym z pomieszczeń gwarancja wygody i pięknych widoków z okna. Pokoje zostały urządzone w klasycznym stylu, nawiązującym do urokliwego otoczenia. Są to pokoje, apartamenty, oraz penthouse.

Restauracja New Island serwuje doskoałe edzenia a’la carte plus szeroki wybór wyselekcjonowanych alkoholi. Restauracja Yachtova - bankietiwa z tarasem, na którym w słoneczne dni można rozkoszować się zapachem lasu niesionym przez ciepły wiatr nad taflą Jeziora Mikołajskiego.

Strefa C – Zone (Chill Out Zone) funkcjonująca w miesiącach ciepłych i stanowi ostoję relaksu i wyciszenia na świeżym powietrzu.
Hotelowy AFTER DARK na co dzień jest miejscem spotkań, odpoczynku i zabawy Gości Hotelu Mikołajki. Ale odbywają się tu też imprezy zorganizowane. To idealne miejsce na urodziny na Mazurach i jeden z pomysłów na to, co robić w Mikołajkach zarówno w lecie, jak i poza sezonem.

Powierz Konflinx sprawdzenie i rezerwację tego obiektu na swój firmowy event! Zapraszamy do kontaktu!

 

Cechy obiektu

Nad jeziorem

Szczegóły

Łóżka

300

Sale konferencyjne

5

Sale konferencyjne

Śniardwy

Kino
120
Klasa
40
Podkowa
30
Empty conference room image

Śniardwy + Mamry

Kino
300
Klasa
100
Podkowa
54
Empty conference room image

Śniardwy + Mamry + Tałty

Kino
460
Klasa
180
Podkowa
76
Empty conference room image

Mamry

Kino
120
Klasa
40
Podkowa
30
Empty conference room image

Tałty

Kino
120
Klasa
40
Podkowa
30
Empty conference room image