Hotel Mikołajki

aleja Spacerowa 11, Mikołajki

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Pięciogwiazdkowy Hotel Mikołajki Leisure & SPA znajdujący się zarówno na Ptasiej Wyspie – część noclegowo-wypoczynkowa, jak i na Półwyspie przy jeziorze Mikołajskim – część konferencyjno-bankietowa, jako połączenie nowatorskiej architektury z dbałością o detale i przestronnych komfortowych wnętrz. Od ścisłego centrum hotel oddalony jest o zaledwie 1 km.

Sale konferenyjne:3  przestronnyh sal konferencyjnych o całkowitej powierzchni 330 m². Połączone zostały systemem ruchomych ścian, dzięki czemu mają nieograniczone możliwości adaptacji. Dodatkowym pomieszczeniem, sąsiadującym z nimi, jest obszerne lobby. Sale można połączyć razem z restauracją tworząc salę bankietową o powierzchni 580 m2. Sale konferencyjne zaprojektowane zostały tak, aby stworzyć bezpośrednie wejście z zewnątrz co ułatwi poruszanie się uczestnikom spotkania i zapobiegnie błądzeniu w gąszczu korytarzy.

Wszystkie sale są klimatyzowane i wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny. Cały obiekt znajduje się w zasięgu bezpłatnego bezprzewodowego Internetu Wi – Fi.

Dodatkowe atuty: 100 klimatyzowanych pokoi, w każdym z pomieszczeń gwarancja wygody i pięknych widoków z okna. Pokoje zostały urządzone w klasycznym stylu, nawiązującym do urokliwego otoczenia. Są to pokoje, apartamenty, oraz penthouse.

Restauracja New Island serwuje doskoałe edzenia a’la carte plus szeroki wybór wyselekcjonowanych alkoholi. Restauracja Yachtova - bankietiwa z tarasem, na którym w słoneczne dni można rozkoszować się zapachem lasu niesionym przez ciepły wiatr nad taflą Jeziora Mikołajskiego.

Strefa C – Zone (Chill Out Zone) funkcjonująca w miesiącach ciepłych i stanowi ostoję relaksu i wyciszenia na świeżym powietrzu.
Hotelowy AFTER DARK na co dzień jest miejscem spotkań, odpoczynku i zabawy Gości Hotelu Mikołajki. Ale odbywają się tu też imprezy zorganizowane. To idealne miejsce na urodziny na Mazurach i jeden z pomysłów na to, co robić w Mikołajkach zarówno w lecie, jak i poza sezonem.

Powierz Konflinx sprawdzenie i rezerwację tego obiektu na swój firmowy event! Zapraszamy do kontaktu!

 

Cechy obiektu

Nad jeziorem

Szczegóły

Łóżka

300

Sale konferencyjne

5

Sale konferencyjne

Śniardwy
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
120
Klasa
40
Podkowa
30
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.1995()