Hotel Modrzewiówka

Lanckorona 57, Lanckorona

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Trzygwiazdkowy Hotel Modrzewiówka to wyjątkowe i komfortowe miejsce usytuowane w Lanckoronie – 25 km od Krakowa. Niezwykła cisza, zieleń okolicznych lasów oraz świeże powietrze pozwalają na odpoczynek i relaks.

Sale konfeencyjne: 2 sale konferencyjno-szkoleniowe, w pełni wyposażone i przystosowane m.in. do prowadzenia prezentacji multimedialnych (posiadają flipchart, rzutnik, telewizor, odpowiednie nagłośnienie, mikrofony). Sala klubowa: dla grup do 20 osób. Sala portretowa: dla grup do 80 osób.

Dodatkowe atuty: 31 wygodnie wyposażonych i przytulnych pokoi dla max. 74 osób w pokojach dwu-, trzy- i czteroosobowych. Każdy z pokoi wyposażony jest w wygodne łóżka typu doble lub twin bed, a dodatkowo część posiada wyjście na przestronny taras. Na życzenie gości: budzenie, pranie, room-service, a także udostępniamy m. in. sejf, żelazko, deskę do prasowania.Restauracja Atelier to doskonałe miejsce zarówno na szybki lunch jak i na romantyczną kolację przy kominku. Ponadto w obiekcie znajdują się:

  • Centrum rekreacyjne z sauną suchą, parową, kameralną salą do ćwiczeń fitness
  • Basen odkryty o wymiarach 17m długości, 8m szerokości i głębokości od 1,4m do 2,9m
  • Pokój gier z piłkarzykami i bilardem

Poproś Konflinx o negocjacyjne stawki w tym obiekcie na Twoja imprezę firmową!

Cechy obiektu

Spa

Basen

WiFi

Szczegóły

Łóżka

74

Sale konferencyjne

2

Sale konferencyjne

Sala portretowa
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
80
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()