Hotel Monopol Wrocław

Świętej Doroty 8, Wrocław

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Pięciogwiazdkowy Hotel Monopol znajduje się w centrum Wrocławia przy ulicy Heleny Modrzejewskiej, naprzeciwko Opery Wrocławskiej.

Sale konferencyjne: 5 klimatyzowanych sal konferencyjnych oraz Vip Room, mieszczące od 10 do 100 osób. Sale wyposażone są w ekran, flipchart, projektor, nagłośnienie oraz dostęp  do Internetu.Bankiety wydawane przez zarządy firm czy okolicznościowe bankiety z okazji przeróżnych wydarzeń kulturalnych lub festiwali, wręczenie nagród połączone z wystawną i ekskluzywną kolacją, uroczystości rodzinne, wesel - ten hotel na pewno zrobi to wyśmienicie.

Dodatkowe atuty: Kuchnia polska w nowatorskim ujęciu i niespotykanych aranżacjach. Zmieniająca się wraz z porami roku karta dań, nawiązuje do starych, nadając im jednocześnie współczesny charakter. Marmurowe wnętrza, świeże kwiaty, profesjonalna i miła obsługa, klimatyczne Spa, centrum fitness, sauna i łaźnia parowa. .240 miejsc noclegowych w 121 klimatyzowanych pokojach i apartamentach z TV, Internetem, biurkiem i telefonem.

Konflinx przeprowadzi aranżacje Twojego, ważnego spotkania w tym hotelu, z sukcesem!

Szczegóły

Łóżka

242

Sale konferencyjne

5

Sale konferencyjne

Sala A
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
45
Klasa
21
Podkowa
18
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()