Hotel Notera SPA

Wczasowa 1, Charzykowy

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Czterogwiazdkowy Notera Hotel SPA położony jest w Borach Tucholskich, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Narodowego, tuż nad Jeziorem Charzykowskim, 125 km od Gdańska i 200 km od Poznania.

Sale konferencyjne: 3 przestronne, wyposażone w najwyższej jakości sprzęt sale konferencyjne, mieszczące 91 i 70 osób w układzie kinowym. Sale można połączyć w jedną, przeznaczoną dla maksymalnie 154 osób. Sale są wyposażone w ekran, flipchart, projektor, mikrofony i nagłośnienie; mają dostęp do światła dziennego oraz do Internetu.

Do spotkań korzystać można także z innych przestronnych wnętrz: Restauracji Las i Woda, słonecznego tarasu z widokiem na jezioro Charzykowskie, czy kameralnego Chillout Lounge.

Dodatkowe atuty: 78 klimatyzowanych pokoi przeznaczonych dla około 150 osób. W każdym z nich znajduje się TV, telefon, biurko, sejf oraz dostęp do Internetu. Każdy z pokoi posiada balkon, a z części z nich rozpościera się widok na Jezioro Charzykowskie.

Notera Hotel Spa świadczy usługi lecznicze w ramach zakładu leczniczego Farma Zdrowia Notera. Wspólnej rekreacyji sprzyjają: basen, bowling, bilard, marsze nordic walking. W zimowe miesiące przy sprzyjającej aurze można wybrać się na, narty biegowe, bojery - czyli żegarstwo na lodzie.

Z przyjemnością Konflinx pomoże Ci w decyzji wyboru tego miejsca na spotkanie slużbowe, czy ważną konferencję. Wyślij do nas swoje zapytanie.

 

 

 

Szczegóły

© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()