Hotel Pałac Alexandrinum

Krubki-górki 13A, Krubki-górki

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia
268 max

O obiekcie


Wyjątkowy hotel konferencyjny Alexandrinum Palace ulokowany jest w zabytkowym 12-hektarowym parku, który znajduję się na obszarze NATURA 2000. Odległość z Warszawy do cichej i ustronnej miejscowości Krubki-Górki to zaledwie 13 kilometrów. Hotel jest znany nie tylko z historycznego położenia, ale także ze swoich luksusowych, eleganckich oraz nowoczesnych wnętrz w stylu barokowym.

Hotel posiada sale konferencyjne odpowiednie dla różnej wielkości grup. Największą z 5 sal konferencyjnych jest Sala Dolna w Rezydencji, która pomieści nawet 180 osób. Pozostałe duże sale będą odpowiednie dla maksymalnie 140, 100 lub 70 uczestników. Hotel posiada w ofercie również Salę VIP, która mieści 8 osób. Sale konferencyjne wyposażone zostały w ekran, rzutnik, nagłośnienie, flipchart oraz klimatyzację. Dodatkowo konferencjom w Alexandrinum Palace towarzyszy duża ilość naturalnego światła, a sale zostały zaprojektowane w bardzo luksusowy oraz nowoczesny sposób.

12-hektarowy park, w którym znajduję się Alexandrinum Palace, jest wyposażony w kompletną infrastrukturę, idealną do organizacji różnego rodzaju wydarzeń nie tylko konferencji, ale także wyjazdów integracyjnych, plenerowych eventów, pikniki oraz zajęć na świeżym powietrzu. Co istotne, otoczenie to jest zachowane w czystym i naturalnym stanie. Dla wszystkich poszukujących eleganckiego hotelu konferencyjnego w bliskim sąsiedztwie Warszawy i okolic Pałac Alexandrinum będzie perfekcyjny.

Cechy obiektu

Spa

Basen

Klimatyzacja

WiFi

Szczegóły

Łóżka

166

Sale konferencyjne

5

Sale konferencyjne

Sala Alexandryjska
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Powierzchnia (m2)
113
Kino
100
Klasa
70
Podkowa
50
Wyspy
60
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()