Hotel Remes Sport & Spa

Parkowa 48, Opalenica

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Hotel Remes Sport & Spa, Opalenica mieści się około 40 km od centrum Poznania, 30 od lotniska Ławica. W pobliżu przebiega autostrada A2. To czterogwiazdkowy kompleks z możliwością przygotowania atrakcji na firmowe spotkania, imprezy sportowe i wszelkiego typu eventy do 5000 osób.

Sale konferencyjne:  7 sal konferencyjnych, mogących pomieścić 400 uczestników. Sale od 30m² do ponad 450m², wyposażone są w inteligentne systemy multimedialne, integralne systemy nagłośnieniowe, projektory, ekrany projekcyjne, sceny, mównice, możliwość całkowitego zaciemnienia sal, monitory informacyjne na terenie całego obiektu, bezprzewodowy Internet, klimatyzacja.

Dodatkowe atuty:  252 miejsca noclegowe. Pokoje są niezwykle eleganckie, oparte na naturalnych materiałach takich ja: drewno, kamień i cegła. Wyposażone w minibar, sejf i lodówk, wygodne meble, miękkie dywany i miłe w dotyku tkaniny.  Niektóre z nich zajmują dwa poziomy i obejmują część wypoczynkową.

Apartamenty mają nazwy goszczących tu gwiazd futbolu np. Crisiano Ronaldo. Podczas pobytu w hotelu Remes Sport & Spa można grać w golfa, uprawiać nordic walking i jogging. W pobliżu jest także wiele obiektów sportowych, w tym boiska do piłki nożnej i siatkówki oraz korty tenisowe.   Hotel stanowi rzadko spotykane, a jednocześnie niezwykle udane, połączenie elegancji, nowoczesności i natury. Wnętrza hotelu, wypełnione dziełami sztuki i urządzone ze smakiem, mogą stanowić niepowtarzalne tło zarówno dla spotkań biznesowych czy konferencji, jak i wesel oraz różnego rodzaju uroczystych bankietów. W hotelu znajduje się centrum odnowy biologicznej z salonem masażu i restauracja z wyborem dań z karty.

Ten obiekt z przyjemnością zaoferuje Tobie dobrą ofertę, a za pośrednictwem Konflinx - będzie ona jeszcze lepsza! Koniecznie dodaj go do swojego zapytania!

Szczegóły

Łóżka

252

Sale konferencyjne

7

Sale konferencyjne

Champions League
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
250
Klasa
150
Podkowa
150
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()