Udogodnienia

  • Spacery

Hotel SORAY***Kraków -Wieliczka

Krakowska 14C, Wieliczka

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Hotel Soray położony jest w Wieliczce. SORAY do nowoczesnego obiektu. Usytuowany jest bardzo blisko drogi wyjazdowej z Krakowa E4 i 1 km od Autostrady A4.

Sale konferencyjne: 2 sale, w kórych znajdują się duże, niezależne ekrany (3m x 2,5m) oraz projektory wyświetlające obraz w systemie HD, dzięki czemu każda prezentacja będzie doskonale widoczna. Czterostrefowe nagłośnienie z możliwością łączenia stref sprawi, że wystąpienia będą żywe, a nagłośnienie odda czystą barwę głosu mówcy. W każdej z sal dostępne są wszelkie niezbędne przy prezentacjach materiały, takie jak flipcharty i wskaźniki.

Dodatkowe atuty: Hotel posiada pokoje typu: jednoosobowe, dwuosobowe, dwuosobowe, rodzinne oraz studio. Razem stanowi to bazę  na 47 przestronnych pokoi w ciepłej i stonowanej kolorystyce. W pokojach znajdują się udogodnienia -  wyposażone są w telewizor LCD z bogatą ofertą programową, radio, telefon oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Bezpłatny i monitorowany 24 godziny na dobę parking, ze 120 miejscami dla samochodów osobowych.

Jeśli spodobał się Tobie ten obiekt, dodaj go jako kandydata do analizy, którą za Ciebie, przeprowadzi Konflinx! Zapraszamy do kontaktu.

Cechy obiektu

Spa

Klimatyzacja

Parking

Udogodnienia dla niepełnosprawnych

WiFi

Restauracja

Szczegóły

Łóżka

102

Sale konferencyjne

3

Sale konferencyjne

Sala Sinatra
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
100
Klasa
70
Podkowa
40
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.1995()