Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój

Czarny Potok 28, Krynica-zdrój


O obiekcie


Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój znajduje się w dolinie Czarnego Potoku u stóp Jaworzyny Krynickiej ok. 30 km od Nowego Sącza i 20 km od granicy ze Słowacją.

Sale konferencyjne: Sala konferencyjna Jaworzyna, mogąca pomieścić maksymalnie 100 os. / 270 m2. dla dużych imprez branżowych, jak i kameralnych spotkań integracyjnych, motywacyjnych czy szkoleń. Mobilne wyposażenie umożliwia takie ustawienie stołów, które najlepiej sprawdzi się w konkretnej formule spotkania.

Dodatkowe atuty: Wspaniałe widoki, brak hałasu oraz komfortowe wyposażenie 59 pokoi i apartamentów sprawiają, że pobyt w naszym hotelu dostarcza wielu niezapomnianych wrażeń. Obiekt ten to przede wszystkim ekskluzywne zabiegi znanej marki Dr Irena Eris, którym towarzyszy doskonałe menu, atmofera reklasu w świece saun, SPA. Hotel nie przyjmuje dzieci poniżej 12 roku życia. Wypoczynek SPA w górach to okazja, by połączyć liczne zabiegi regenerujące ciało i kojące ducha z niezapomnianymi wrażeniami z wędrówek górskimi szlakami turystycznymi, które zachwycą pięknym krajobrazem nie tylko miłośników gór.

Jesli uważasz, że ten obiekt mógłby spełnić Twoje oczekiwania - wyślij do Konflinx swoje zapytanie! Zapraszamy!

 

Szczegóły

Łóżka

120

Sale konferencyjne

2

Sale konferencyjne

Sala Jaworzyna

Kino
120
Klasa
45
Podkowa
80
Empty conference room image

Sala Wierchomla

Kino
20
Klasa
12
Podkowa
12
Empty conference room image