Hotel Saski

Sławkowska 3, Kraków

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Pięciogwiazdkowy hotel Saski Krakow Curio Collection by Hilton, posiada aż 200 letnią tradycję. Zlokalizowany jest zaledwie 50 metrów od płyty Rynku Głównego, przy ulicy Slawkowskiej 3.

Sale konferencyjne: Hotel oferuje łącznie 285 m² przestrzeni eventowej, z 4 salami w tym sala balowa w której występowali Paderewski, Brahms oraz Liszt ( 72 m².). Przestrzeń ma powierzchnię 195 m²., a ofertę uzupełnia Boardroom (18 m².). 

Dodatkowe atuty: 117 pokoi w tym 6 apartamentów oraz największy w Starym Mieście apartament o powierzchni 100m2. Każdy pokój jest inny, ale wszystkie są wyposażone w nowoczesne meble i fotografie dzieła Ryszarda Horowitza. Goście mają bezpłatny dostęp do wi-fi a pokoje wyposażone są w ekspresy do kawy, 55' calowe HDTV  szlafroki kąpielowe, pantofle, sejf, minibar, port USB oraz żelazko i dęskę do prasowania. Pokoje przewidziane są dla od 1 do 4 osób. Oferuje usługi SPA, posiada: basen, sauna suchą, parową i 24h siłownię.

Hotelowa restauracja Regale Restaurant & Bar to autentyczna polska restauracja i bar z nowoczesną, międzynarodową nutą. Dania przygotowywane są z najwyższej jakości lokalnych składników i serwowane z innowacyjnymi akcentami przez jednego z najlepszych szefów kuchni w Krakowie.

Jeśli uznasz, że ten obiekt spełnia Twoje oczekiwania- wyślij do Konflinx swoje zapytanie. Z przyjemnością wrócimy z gotową ofertą na Twój event własnie w tym miejscu!

 

Szczegóły

Łóżka

100

Sale konferencyjne

1

Sale konferencyjne

Sala 1
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
30
Podkowa
30
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()