Hotel Skalny Zakopane ***

Pardałówka 30, Zakopane


O obiekcie


Trzygwiazdkowy Hotel Skalny położony jest w niewielkim oddaleniu od centrum Zakopanego, z dala od głównych szlaków komunikacyjnych, w pobliżu Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Sale konferencyjne: posiada duże pomieszczenie o powierzchni 120 m2, która może pomieścić do
120 osób, któą można podzielić na 2 mniejsze przestrzenie: odpowiednio dla 70 i 25 osób. Ponadto obiket oferuje mniejszą salę spotkań biznesowych, mieszczące do 15 osób. Obie sale z bezpłatnym dostępem do sieci bezprzewodowej, co zapewnia uczestnikom wyjazdów szkoleniowych i integracyjnych komfortową pracę.

Dodatkowe atuty: Baza noclegowa dla 90 osób. Wszystkie pokoje wyposażone są w: TV, telefon, suszarkę do włosów. 90% pokoi ma balkon z widokiem na Tatry.

Dla gości dostępne: centrum rekreacji z basenem, saunami, jacuzzi, kort do squasha, szeroki wybór zajęć fitness oraz atrakcji dodatkowych, fachowy i niezawodny personel tworzą niezapomnianą atmosferę hotelu.

Po wyczerpującym dniu na górskich szlakach, a także po owocnych spotkaniach służbowych, można ponadto zrelaksować się korzystając z zabiegów w Akademii Urody oraz skosztować smacznych i domowych potraw serwowanych przez hotelową restaurację.

Hotel zapewnia bezpłatny parking dla Gości.

Jeśli uważasz, że Twoje wydarzenie mogłoby się tu odbyć - napisz do Konflinx! Z pewnością szybko wrócimy z bardzo interesującą ofertą!

Cechy obiektu

Basen
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
WiFi

Szczegóły

Łóżka

90

Sale konferencyjne

3

Sale konferencyjne

Sala konferencyjna A+B

Kino
120
Empty conference room image

Sala A

Kino
70
Empty conference room image

Sala B

Kino
25
Empty conference room image