Hotel Spa Dr Irena Eris Polanica Zdrój

Zakopiańska 1B, Polanica-zdrój


O obiekcie


Pięciogwiazdkowy Hotel Hotel Spa Dr Irena Eris znajduje się w centrum Polanicy-Zdroju, niedaleko Parku Zdrojowego, przy ulicy Dębowej, niecały kilometr od słynnego Parku Zdrojowego.

Sale konferencyjne: 2 duże sale (190 m2 i 60 m2) z możliwością podziału na 5 kameralnych pomieszczeń stwarzają duże możliwości organizacyjne. Główna sala konferencyjna Tumska, pozwalająca pomieścić 190 osób w ustawieniu teatralnym ma możliwość wprowadzenia do środka samochodu. Połączenie sali z restauracją stwarza idealną przestrzeń na organizację dużych bankietów i wieczornych eventów. Sale są wyposażone w nagłośnienie, rzutnik LCD, flipchart, ekran oraz WiFi.

Dodatkowe atuty: 85 stylowych i nowoczesnych pokoi i apartamentów dla około 170 osób. Wyposażone są one w gustowne i funkcjonalne meble, klimatyzację, Internet, minibar, sejf oraz telefon. Do dyspozycji gości pozostają: basen o długości ok. 17 m., mniejszy basen rekreacyjny oraz Centrum SPA z saunami, jacuzzi i strefą relaksu. Centralnym punktem kompleksu jest Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris z ponad 20. gabinetami, oferujący całą gamę zabiegów.

Zaciekawił Cię ten obiekt? Dodaj go do swojego zapytania wysyłając formularz do Konflinx!

Szczegóły

Sale konferencyjne

2

Sale konferencyjne

Restauracja Art deco

Podkowa
100
Empty conference room image

Piekarska

Kino
40
Klasa
24
Podkowa
20
Empty conference room image