Hotel Uzdrowisko Świnoujście

Henryka Sienkiewicza 12, Świnoujście

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


„Uzdrowisko Świnoujście” S.A. jest podmiotem o wieloletniej tradycji leczniczej. Składa się z 8 ośrodków zlokalizowanych w najatrakcyjniejszej dzielnicy nadmorskiej – tuż przy promenadzie.
Oferują turnusy lecznicze, szpitalne, wczesną rehabilitację kardiologiczną oraz pełnopłatne pobyty: lecznicze z zabiegami, z noclegiem, weekendowe, świąteczne, turnusy dla seniorów, nauczycieli i wiele innych.

Admirał I to zabytkowy budynek o ponad 100 letniej tradycji, który znajduje się w nadmorskiej dzielnicy Świnoujścia. Położony 100 metrów od jednej z najpiękniejszych plaż nadbałtyckich. W 2014 roku Admirał I przeszedł kapitalny remont, gdzie powstał budynek towarzyszący połączony łącznikiem z obiektem głównym.

Na gości czeka nowoczesny basen z bogatym systemem masaży podwodnych, strefa saun: parowa oraz fińska. Dzięki długoletniemu doświadczeniu oferujemy pełen wachlarz zabiegów leczniczych, rehabilitacyjnych oraz relaksacyjnych na najwyższym poziomie. Ponadto zapewniamy doskonałe warunki do wypoczynku.

Oferuje pobyty w 53 komfortowych pokojach dwuosobowych, trzyosobowych i  apartamentach,  wyposażone w TV – Sat, suszarkę, czajnik bezprzewodowy  oraz chłodziarkę. Dodatkowo w każdym pokoju możliwy dostęp do internetu. Obiekt jest przystosowany  dla osób niepełnosprawnych. Część pokoi posiada balkony.

W przyziemiu do dyspozycji gości będzie zadaszony ogródek letni z widokiem na słoneczną promenadę. Nowoczesna restauracja spełni oczekiwania najbardziej wymagających gości. Serwowane będą dania w formie bufetu zarówno tradycyjnej kuchni polskiej jak i europejskiej.

Szczegóły

© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()