Hotel Warszawianka

Jachranka 77A, Jachranka

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Czterogwiazdkowy Hotel Warszawianka lokalizowany nad Zalewem Zegrzyńskim ok. 40 minut samochodem od Warszawy.

Sale konferencyjne: rozbudowane zaplecze hotelowe z ogromną 1000 metrową Salą Kongresową, 37 salami konferencyjnymi różnych rozmiarów, stwarzają znakomite warunki do pracy nawet kilkuset osobom jednocześnie.


Dodatkowe atuty: 299 wygodnych pokoi, w tym pokoje typu Business Class, Senior Suite, Superior oraz niepowtarzalny Apartament Prezydencki. Wszystkie są komfortowo urządzone i bogato wyposażone tak, aby każdemu gościowi zapewnić przyjemny wypoczynek.

 Hotel Warszawianka wyróżnia także bogata oferta atrakcji dla gości. Na terenie obiektu znajdują się, między innymi: Aqua Park, 16-gabinetowe SPA, prywatna plaża, korty tenisowe, korty do squasha, siłownia, Centrum Kreatywnej Zabawy KIDDOS, kręgielnia i Club 77. W czterech hotelowych restauracjach można znaleźć urozmaicone menu dopasowane do zróżnicowanych gustów i apetytów. Restauracje Chata oraz Yacht Club znakomicie nadają się do zorganizowania stylowej kolacji.

Imprezy integracyjne mogą się także odbywać w salach hotelowych, miasteczku piknikowym położonym obok budynku hotelowego oraz na pięknej prywatnej plaży należącej do hotelu. Wszystko zależy od potrzeb klientów. Po intensywnej pracy goście będą mile widziani w orientalnym SPA, które zapewni im wspaniały odpoczynek podczas masaży wykonywanych przez terapeutów z Bali, Indii i Filipin oraz wysokiej jakości zabiegów kosmetycznych i pielęgnacyjnych.

Spodobał się Tobie ten obiekt? Wyślij do Konflinx swoja zapytanie ofertowe na organizację swojego firmowego eventu w tym miejscu!

Szczegóły

Łóżka

600

Sale konferencyjne

50

Sale konferencyjne

Kongresowa A
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
280
Klasa
120
Podkowa
60
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.1995()