Hotel diament Vacanza Siemianowice ***

Olimpijska 3, Siemianowice Śląskie


O obiekcie


Hotel Diament Vacanza znajduje się w Siemianowicach Śląskich, przy ul. Olimpijskiej 4.Ten komfortowy hotel, zaprojektowany w tradycyjnym stylu śródziemnomorskim, położony jest w Siemianowicach Śląskich, 21 km od lotniska w Katowicach. Z obiektu można w 15 minut dojechać do centrum kongresowego Expo Silesia oraz w 10 minut do centrum Katowic. Dojazd do Stadionu Śląskiego i sąsiadującego z nim parku Śląskiego zajmuje 7 minut.

Sale konferencyjne: 4 sale konferencyjne mogące pomieścić od 10 do 300 osób.

Dodatkowe atuty: 100 miejsc noclegowych w 44 pokojach. Przytulna hotelowa restauracja Vacanza urządzona została w śródziemnomorskim stylu. Serwowane jest w niej urozmaicone śniadanie w formie bufetu oraz tradycyjne dania kuchni śląskiej.

Hotel znajduje się w spokojnej okolicy, w sąsiedztwie Parku Pszczelnik, pola golfowego, strzelnicy sportowo/myśliwskiej i „Clubu 80”. W pobliżu Hotelu Diament Vacanza znajduje się również Siemianowickie Centrum Kultury – w którym często odbywają się koncerty i występy kabaretowe, kręgielnia „Renoma” oraz Kompleks Sportowy „Siemion”- miejsce międzynarodowych rozgrywek hokeja na trawie.

Konflinx chętnie doradzi Tobie czy warto zorganizować tutaj Twoje ważne wydarzenie biznesowe!

Szczegóły

Łóżka

126

Sale konferencyjne

2

Sale konferencyjne

Sala Troja

Empty conference room image

Sala Marrakesh

Empty conference room image