Hotel ibis Styles Białystok

aleja Józefa Piłsudskiego 25, Białystok

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Trzygwiazdkowy Hotel Ibis Styles Bialystok znajduje się w ścisłym centrum miasta, tuż obok Galerii Jurowieckaw, w bliskiej odległości hotelu znajdują się atrakcje kulturalne jak Pałac Branickich, Opera Podlaska, Teatr Dramatyczny i Centrum Zamenhofa.

Sale konferencyjne: 13 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 630 m². Sale wyposażone są w profesjonalny sprzęt: rzutnik multimedialny, ekran, flipchart, bezprzewodowy mikrofon oraz szerokopasmowy, bezprzewodowy Internet. Dużym atutem sal jest dostęp do światła dziennego z możliwością całkowitego zaciemnienia.

Dodatkowe atuty: 129 komfortowych pokoi do pobytów biznesowych i rodzinnych. Ponadto: bar, restaurację QuQułka, saunę, siłownię, podziemny, płatny, monitorowany parking, WIFI. W Restauracji QuQułka serwowane są  dania kuchni polskiej, regionalnej i międzynarodowej. Znajdą też coś amatorzy pizzy, którą podajemy pachnącą, prosto z pieca. Hotel jest przyjazny zwierzętom. Z każdego okna hotelu roztacza się piękny widok na panoramę miasta.

Napisz do Konflinx w sprawie tego obiektu - z pewnością szybko zweryfikujesz czy sprawdziłby się na organizację Twojego wydarzenia w Białymstoku!

Cechy obiektu

Klimatyzacja

Parking

Udogodnienia dla niepełnosprawnych

WiFi

Szczegóły

Łóżka

250

Sale konferencyjne

17

Sale konferencyjne

Orlik
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
28
Klasa
17
Podkowa
15
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.1995()