Jelenia Struga MEDICAL SPA ****

Podgórze 55, Kowary

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Czterogwiazdkowy Jelenia Struga Medical Spa położony jest w wyjątkowo zacisznej dolinie w sercu Sudetów. Znajduje się w miejscowości Kowary 10 km od Karpacza, 20 km od Jeleniej Góry i 120 km od Wrocławia, przy Leśnej Polanie z dala od miejskiego zgiełku, przy karkonoskich szlakach turystycznych. Przy samym hotelu biegnie pieszy szlak górski prowadzący na Śnieżkę.

Sale konferencyjne: Sala Leśna - mieszcząca do 90 osób wyposażona w rzutnik, flipchart, ekran z dostępem do światła dziennego i możliwością zaciemnienia.

Dodatkowe atuty: 103 miejsca noclegowe w 38 pokojach, w tym 4 apartamentach z łazienką, TV, Internetem, minibarem, biurkiem i telefonem. Pokoje na Willi - idylliczne pokoje, oryginalnie wyposażone, większość pokoi posiada balkony z przepięknym widokiem na leśną polanę z górskim potokiem. Pokoje w Apartamentowcu - przestronne pokoje z aneksami kuchennymi i dodatkową sofą, większość pokoi z balkonami. Apartamenty - duże komfortowe pokoje (około 60m2). Wśród nich pokoje z osobnymi sypialniami, aneksami kuchennymi, 2-poziomowe z balkonami.

W obiekcie wykorzystuje się wiele nowoczesnych rozwiązań przyjaznych środowisku jak ogniwa fotowoltaiczne czy własne podziemne źródła wody. To nie tylko świetne miejsce na odpoczynek, ale także na organizację imprezy integracyjnej bądź konferencji z możliwością obcowania z naturą.

W kompleksie dostępne są dwie restauracje, które sprawdzają się świetnie jako miejsca organizacji bankietów oraz uroczystych kolacji. Do przygotowania potraw wykorzystuje się pozyskiwaną lokalnie źródlaną wodę Potencjałkę AOx, która uzyskała certyfikat produktu lokalnego z Karkonoszy.

Kompleks Jelenia Struga jest także miejscem, które osobom odwiedzającym może zaoferować szeroką ofertę zabiegów mających zrelaksować ciało i umysł. Jednocześnie jest jedynym w Polsce, w którym funkcjonuje inhalatorium radonowe. Unikatowe na skalę europejską Sztolnie Kowary mają wieloletnią już tradycję i polecane są nie tylko osobom ze schorzeniami, ale też tym którzy chcą wzmocnić swoją odporność. Dodatkowo, w ramach atrakcji integrującej grupę, na terenie podziemnych korytarzy sztolni organizowane są poszukiwania skarbów walońskich.

Strefa relaksu: basen, strefa saun, inhalacje radonowe, poranne brodzenie. Przestrzeń Spa  z orientalnym rytuałem HAMAM. Integrujący zabieg kąpielowy  przeznaczony dla 10 osób jednocześnie.


Jeśli spodobał Ci się ten obiekt - wyślij do Konflinx swoje zapytanie! Z przyjemnością wrócimy do Ciebie z super ofertą w tym miejscu!

Cechy obiektu

Spa

Blisko lasu

Basen

Parking

WiFi

Szczegóły

Łóżka

100

Sale konferencyjne

2

Sale konferencyjne

Sala Leśna
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
80
Podkowa
40
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()