Kinepolis Poznań

Ratajczaka 27, Poznań


O obiekcie


Cinema City Kinepolis obiekt kinowy o powierzchni 56 tys. m2, oferujący możliwość wynajmu sal pod spotkania, prezentacje i konferencje. Wygodnie położony przy autostradzie A2, z dużym parkingiem mieszczącym do 700 samochodów.

Sale konferencyjne: 18 sal kinowych, całkowita liczba miejsc w salach 6650 w układzie kinowym. Uwaga! jednorazowo może zostać udostępnionych 9 z 18 sal położonych na jednym skrzydle obiektu. Ilość miejsca w układzie kinowym w poszczególnych salach; 2 sale po 200 miejsc; 5 sal po 242 miesjca; sale po 340 miejsc; 5 sal po 435 miejsc; 2 sale po 750 miejsc.

Dodatkowe atuty: Każda z sal kinowych wyposażona jest w zestaw wygodnych foteli, duży ekran kinowy oraz cyfrowy projektor kinowy. Sale charakteryzują się układem teatralnym zapewniającym komfort i doskonałą widoczność prelegentów z każdego miejsca na sali. Wyciszenie sal sprzyja skupieniu i nadaje spotkaniom stosownej elegancji i powagi. Salom towarzyszy przestronne i jasne foyer kinowe, w którym mogą zostać zaprezentowane stoiska wystawców, materiały reklamowe oraz zaserwowany poczęstunek dla uczestników spotkania. Foyer kinowe kończy się salą bankietową o powierzchni 550 m2 doskonałą na koktajl po zakończeniu prezentacji.

Chcesz przyjrzeć się bliżej ofercie na najem Kinepolis na swoje wydarzenie? Kliknij ten obiekt i wyślij do Konflinx swoje zapytanie!