Klub Mila Zegrzynek

Szaniawskiego 56, Zegrzynek

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Klub Mila Zegrzynek to kameralny ośrodek rekreacyjno-konferencyjny usytuowany zaledwie 35 km od centrum Warszawy - w wąwozie Szaniawskiego, nad Jeziorem Zegrzyńskim, w otoczeniu leśnego rezerwatu Wieliszewskie Łęgi.

Sale konferencyjne: 3 kompleksowo wyposażone sale konferencyjne: Salę Oficerską, Salę Kapitańską oraz Salę Bankietową. Do dyspozycji gości jest też Restauracja Kapitańska. Co istotne, restauracja może być połączona z Salą Bankietową. Dwukrotnie zwiększa to przestrzeń, czięki czemu w połaczonych salach można zorganizować dużą imprezę, z wydzielonym miejscem do tańczenia.

Dodatkowe atuty: Obiekt oferuje 129 miejsc noclegowych w pokojach i apartamentach oraz domkach kapitańskich.

Menu w Restauracji Kapitańskiej to autorskie dania, przygotowywane z naturalnych i najlepszej jakości składników, a ich prezentacja jest dopracowana w każdym detalu. Króluje Kapitańska zupa rybna z pomidorami kolendrą, tajska sałata z pikantną wołowiną na ciepło czy smażony sandacz z sosem porowym i tabbouleh. Do restauracji przynależy letni taras, na którym można delektować się posiłkami na świeżym powietrzu, oraz przeszklona oranżeria.

Obiekt wyróżnia się stylowymi wnętrzami o żeglarskim charakterze, nowoczesną infrastrukturą oraz wyśmienitą kuchnią. To idealne miejsce zarówno na wypoczynek, jak i spotkania biznesowe, pikniki firmowe, prezentacje samochodów, wyjazdy integracyjne, eleganckie bankiety i wiele innych wydarzeń. Na terenie Klubu Mila Zegrzynek znajduje się Restauracja Kapitańska z zewnętrznym tarasem widokowym oraz Chata Grillowa.

Spodobał się Tobie ten obiekt i wyobrażasz sobie organizację Twojego eventu w tym miejscu? Zwróć się do Konflinx! bezpłatnie sprawdzimy, czy spełni on Twoje oczekiwania finansowe oraz potwierdzimy dostepność terminów.

Cechy obiektu

Blisko lasu

Klimatyzacja

Parking

WiFi

Nad jeziorem

Szczegóły

Łóżka

129

Sale konferencyjne

5

Sale konferencyjne

Restauracja Kapitańska
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
180
Klasa
80
Podkowa
60
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.1995()