Maltańskie Centrum Szkoleniowo Konferencyjne

Wiankowa 2, Poznań

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Maltańskie Centrum Szkoleniowo Konferencyjne znajduje się przy Jeziorze Malta, wokół otacza je 200 ha przestrzeni z pasmem wody i zieleni, co stwarza idealne warunki do organizacji eventów. 4 km od starego Rynku, nieco na uboczu centrum miasta. Posiada parking na 150 miejsc.

Sale konferencyjne: 10 sal o różym przeznaczeniu i możliwościach o pojemności największej sali w układzie teatralnym: 250 osób. Na przyjęciu zasiadanm przy okrągłych stołach w największej sali: 150 osób.

Dodatkowe atuty: MCSK oferuje kompleksową usługę, w której skład wchodzi także catering przygotowywany przez znajdującą się na terenie centrum Restaurację „3 Kolory”. Malta to jedna z głównych atrakcji turystycznych Poznania, miejsce prestiżowe oraz mająca nieodparty urok, które będzie wspaniałym dodatkiem do organizowanych tu spotkań. Na terenie kompleksu sportowo-rekreacyjnego Malta istnieje możliwość rezerwacji noclegu. Zależnie od potrzeb i upodobań klienta istnieje szereg niezapomnianych atrakcji, które uatrakcyjniają event. Uczące współpracy w grupie wyścigi smoczych łodzi, regaty kajakowe dla miłośników wodnych przygód, czy rejs motorówkami po akwenie Jeziora Maltańskiego to tylko niektóre możliwości integracyjne tego obiektu.

Dodaj ten obiekt do listy zapytań, jeśli sądzisz, że Konflinx może pomóc Ci otrzymać tu dobrą ofertę na Twoje firmowe wydarzenie.

Cechy obiektu

Parking

Nad jeziorem

Szczegóły

Łóżka

138

Sale konferencyjne

10

Sale konferencyjne

Sala D
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
123
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()