Mercure Warszawa Centrum

Złota 48/54, Warszawa

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Czterogwiazdkowy Mercure Warszawa Centrum  znajduje się w ścisłym centrum Warszawy, przy ulicy Złotej, za centrum handlowym Złote Tarasy, 200 m od stacji Warszawa Centralna, a także w pobliżu budynków biznesowych: Warsaw Financial Center, Warsaw Towers i Rondo ONZ 1. Położenie w dynamicznie rozwijającej się biznesowej części miasta, bliskość centrum wystawienniczego "Pałac Kultury i Nauki", a także atrakcji kulturalnych sprawia, że hotel jest idealnym miejscem dla Gości biznesowych.

Sale konferencyjne: 11 sal konferencyjnych, o łącznej powierzchni 616 m2., mieszczących od 4 do 250 osób. Na wyposażeniu sal pozostają: klimatyzacja, zaciemnienie regulowane, nagłośnienie, internet wi-fi, projektor, ekran wbudowany, flipchart.

Dodatkowe atuty:  338 pokoi dwuosobowych, w tym 4 pokoje dla osób niepełnosprawnych. W hotelu znajduje się Restauracja Brasserie, Winestone, Business Corner, Portier, Fitness Centre, 24-godzinny Room Service, podziemny garaż strzeżony, pralnia, bezprzewodowy Internet w Lobby, galeria sztuki, salon piękności.

Parking płatny na 36 miejsc.

Jeśli spodobał się Tobie ten obiekt w centrum Warszawy i rozważasz tu organizację wydarzenia  - zleć Konflinx pozyskanie atrakcyjnej oferty cenowej! W ciągu kilku godzin odpowiemy wraz z wyceną.

 

 

Szczegóły

Łóżka

338

Sale konferencyjne

17

Sale konferencyjne

Scherzo
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
150
Klasa
100
Podkowa
100
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()