Metropolo by Golden Tulip

Kraków , Kraków

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Hotel Metropolo by Golden Tulip zlokalizowany jest przy głównych węzłach komunikacyjnych miasta Krakowa, ok. 6 km od starówki.
Hotel mieści się zaledwie 300 m od głównej drogi prowadzącej do Zakopanego, najsłynniejszego górskiego kurortu, 4km od Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach, 18 km od Lotniska Kraków-Balice.

Sale konferencyjne: 20 przestronnych i w pełni wyposażonych sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 4.500 m². Każda sala posiada dostęp do światła dziennego z możliwością całkowitego zaciemnienia. Dzięki systemowi przesuwnych ścian, sale mogą być dostosowane do małych spotkań biznesowych, ale także do dużych bankietów dla 1000 osób lub konferencji dla 2000 osób.

Dodatkowe atuty: 220 nowoczesnych pokoi zaprojektowanych w stylu chińskiego art deco, w których znajduje się strefa wypoczynku, komfortu pracy oraz funkcjonalna łazienka, bezpłatny parking.Na parterze budynku mieści się restauracja, serwująca tradycyjne dania kuchni chińskiej, przestronny bar, strefy wypoczynku oraz pracy.


Zapytaj Konflinx o ofertę w tym centrum konferencyjnym. Może to idealnie miejsce na Twoją konferencję, bankiet, seminarium, czy wystawę?

Cechy obiektu

Klimatyzacja

Parking

Udogodnienia dla niepełnosprawnych

WiFi

Szczegóły

Łóżka

440

Sale konferencyjne

20

Sale konferencyjne

Szanghaj A
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
450
Klasa
270
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.1995()