Mikołajki Resort & SPA ***

Jora Wielka 54c, Jora Wielka

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Obiekt Mikołajki Resort Hotel & Spa znajduje się nad brzegiem jeziora Kuchenka w Jorze Wielkiej- spokojnej i zacisznej wsi. Trasa z Mikołajek do obiektu to zaledwie kilka kilometrów- idealnie by uciec od miejskiego zgiełku. Okolica jest odpowiednia do wielu aktywności, na przykład do turystyki pieszej i rowerowej oraz wędkowania czy żeglowania.


Sale konferencyjne
Organizacja konferencji w tym hotelu będzie świetnym pomysłem dla grup różnej wielkości, ponieważ na miejscu znajduję się 5 sal konferencyjnych o pojemności od 35 do 180 osób. Jeśli jest to zbyt mało, istnieje możliwość połączenia 2 sal i pomieszczenia aż 336 uczestników. Każda sala konferencyjna jest wyposażona w nagłośnienie, rzutnik LCD z ekranem, flipchart oraz w regulowaną klimatyzację. Rozmieszczenie siedzeń zostanie dopasowane pod planowane przez Ciebie wydarzenie. Na terenie obiektu działa również darmowe i ogólnodostępne WiFi.

Dodatkowe atuty

Część hotelowa to aż 145 pokoi, z czego 4 o wyższym standardzie i 2 przystosowane do osób z niepełnosprawnościami. Każdy jest zaopatrzony w lodówkę oraz telewizor.

W obiekcie znajduje się strefa SPA o wielkości 400m2 z 8 pokojami zabiegowymi oraz strefa Wellness z saunami i jacuzzi.

Dla fanów aktywności fizycznej obiekt przewidział wiele możliwości. Dla gości dostępna jest siłownia zewnętrzna, sala treningowa, boisko do siatkówki oraz stół do tenisa stołowego. Przy obiekcie znajduje się także wypożyczalnia kajaków, rowerów wodnych i turystycznych. Piaszczysta plaża z barem przy samym ośrodku również jest ogólnodostępna dla gości.

Kompleks idealnie nadaje się na każdy event firmowy, a szczególnie na połączenia ze sobą konferencji z wyjazdem integracyjnym

Cechy obiektu

Spa

Blisko lasu

Basen

Klimatyzacja

Parking

Udogodnienia dla niepełnosprawnych

WiFi

Nad jeziorem

Szczegóły

Sale konferencyjne

7

Sale konferencyjne

A
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
140
Klasa
90
Podkowa
56
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.1995()