NH Poznań

Święty Marcin 69/6, Poznań

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Czterogwiazdkowy Hotel NH Poznań znajduje sie przy ulicy Św. Marcin 67 - w samym centrum Poznania, w pobliżu starego miasta i łatwo dostępny z głównego dworca kolejowego, odległości 10 minutowego spaceru od Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Sale konferencyjne: 6 sal szkoleniowych mieszczących od 16 do 80 osób. Trzy z nich, Gedania, Posnania i Ogród Zimowy, są doświetlone światłem dziennym, a wszystkie przystosowane są do organizacji spotkań biznesowych, prezentacji i przyjęć.

Dodatkowe atuty: 93 stylowe i przestronne pokoje, gustownie urządzone w subtelnych kolorach. Pokoje wyposażone są w łóżko typu queen-size lub 2 łóżka pojedyncze, bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu i telewizję satelitarną. Dodatkowe usługi, takie jak tłumacz, transfery lotniskowy z możliwoscią doliczenia do rachunku hotelowego. Restauracja serwuje kuchnię śródziemnomorską i polską przez 7 dni w tygodniu (w nocy dostepny room service). Bar posiada szeroką gamę alkoholi, dla gości bezpłatna część SPA i Fitness z sauną suchą i parową.

Konflinx sedecznie poleca i z przyjemnością przedstawi Tobie ofertę biznesową tego obiektu!

Szczegóły

Łóżka

158

Sale konferencyjne

6

Sale konferencyjne

Gedania
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
50
Klasa
30
Podkowa
30
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()