Navigator Hotel i Konferencje

Zbąszyń , Zbąszyń

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Navigator Hotel i Konferencje, to obiekt położony w  Zbąszyniu, pośród starodrzewia dębowego, bezpośrednio nad brzegiem jeziora Błędno. Do Poznania to ok. 80 km. W łatwy sposób do hotelu można dotrzeć także ze strony Berlina (2 godz.) oraz Warszawy (3,5 godz.).

Sale konferencyjne: 3 sale konferencyjne pozwalają na optymalną konfigurację przestrzeni. Istnieje możliwość łączenia sal w jedną większą przestrzeń. Sala Wierzbowa (do 48 osób); Sala Dębowa (do 97 osób); Sala Brzozowa (do 81 osób). Sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt multimedialny oraz wbudowane nagłośnienie. Sala Bankietowa z możliwością organizacji imprez do 110 osób oraz restauracja z oszałamiającym widokiem i doskonałą kuchnią serwującą dania europejskie i regionalne. 

Dodatkowe atuty: 51 pokoi o wysokim standardzie z tarasami i widokiem na jezioro, co daje 95 miejsc noclegowych.

Basen z jacuzzi, dwie sauny oraz nowoczesne, eleganckie SPA z dwoma gabinetami masażu.

Restauracja położona na pierwszym piętrze, jest przytulna i nowocześnie urządzona, z dwoma tarasami, kominkiem i barem. Może być doskonałym miejscem na spokojne śniadanie, biznesowy lunch czy romantyczną kolację. Restauracja jest całoroczna, dostępna nie tylko dla Gości hotelu, ale także z zewnątrz.

Połączenie wygody, stonowanych, lecz eleganckich wnętrz i pięknego widoku sprawia, że nawet jednodniowy służbowy pobyt może być równie relaksujący, co weekendowy odpoczynek. Hotel Navigator posiada własny, zamkniety i monitorowany parking z 52 miejscami dla samochodów osobowych i 2 dla autokarów. Obszar wokół hotelu pozwala organizować duże imprezy plenerowe.

Poproś Konflinx o złożenie zapytania o ten obiekt dla Twojego wydarzenia!

Odpowiedź na Twoje zapytanie otrzymasz w ciągu kilku godzin. W tym czasie, sprawdzimy dostępność obiektów oraz upewnimy się, że spełniają one Twoje wymagania. Potwierdzimy także wstępnie daty i koszt organizacji wydarzenia.

 

Cechy obiektu

Spa

Blisko lasu

Basen

Klimatyzacja

Parking

Udogodnienia dla niepełnosprawnych

WiFi

Nad jeziorem

Szczegóły

Łóżka

83

Sale konferencyjne

4

Sale konferencyjne

Sala Brzozowa
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
60
Klasa
32
Podkowa
25
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()