Norweska Dolina

Kopernika 9, Szklarska Poręba


O obiekcie


Norweska Dolina to kompleks dziewięciu ekskluzywnych willi, zlokalizowanych w Szklarskiej Porębie (2 km od centrum), w których oferowane są luksusowe apartamenty z serwisem hotelowym oraz strefą welness&spa.

Sale konferencyjne: 3 sale konferencyjne, klimatyzowane sale, możliwość organizacji spotkań biznesowych od 100 do 200 osób, nowoczesne wyposażenie audiowizualne i multimedialne, możliwość pełnego zaciemnienia sali, bezpłatny i nieograniczony dostęp do Wi-Fi na terenie całego obiektu.

Sala nr 1 UKŁAD KINOWY: 100 osób

Sala nr 2 Układ kinowy 200 osób

Sala nr 1 UKŁAD SZKOLNY: ok. 60 osób

Sala nr 2 Układ szkolny : ok 120 osób

Sala nr 1 UKŁAD W PODKOWĘ: ok. 33 lub 66 osób

Sala nr 2 układ w podkowę do 80 os

Sala nr 1 UKŁAD BANKIETOWY: ok. 70 osób

Sala nr 2 układ Bankietowy ok. 140 os

Ponadto, dla gości biznesowych dedykowany dla rozrywki Klub Wikinga,  bowling, bilard, dostęp do strefy Wellness w Willi Rodven (basen z przeciwprącem, jacuzzi, bicze wodne, śnieżka Kneippa i strefa trzech saun: sucha, parowa i infrared). To także przestrzeń do spotkań o mniej formalnym charakterze w Strefie Rozrywki Willi Rodven (Bar, dwutorową kręgielnię, stoły bilardowe, konsole do gier video, VIP room, piłkarzyki i pokój do gier karciancyh)

Dodatkowe atuty: możliwość zakwaterowania grupy w 99 luksusowych apartamentach mieszczących od 1 do 6 osób oraz bezpłatny parking. Do każdej willi dostępny jest garaż, przynależny do apartamentu, rowerownia i narciarnia z suszarnią.

Piąta Pora Roku to restauracja, którą tworzy zespół kucharzy z pasją. W strefie SPA czeka ozonowana, przyjemnie ciepła woda, bicze wodne i przeciwprądy, a przede wszystkim piękne wnętrza i wyjątkowy widok - gdyż basen usytuowany jest na piętrze, dzięki wielkim przeszkleniom oferując niezapomniany widok na Dolinę.

Spodobał się Tobie ten obiekt i wyobrażasz sobie organizację Twojego eventu w tym miejscu? Zwróć się do Konflinx! bezpłatnie sprawdzimy, czy spełni on Twoje oczekiwania finansowe oraz potwierdzimy dostepność terminów.

 

 

 

Cechy obiektu

Blisko lasu
Basen
Klimatyzacja
Parking
WiFi

Szczegóły

Łóżka

230

Sale konferencyjne

1

Sale konferencyjne

Sala Konferencyjna

Kino
100
Empty conference room image