Nosalowy Park Hotel & SPA

Tadeusza Kościuszki 18, Zakopane

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Pięciogwiazdkowy Nosalowy Park Hotel & SPA, Zakopane usytuowany jest 300 metrów od stacji kolejowej i niespełna 500 metrów od ulicy Krupówki.

Sale konferencyjne: 3 sale konfeencyjne: centrum biznesowe to zaprojektowana w stylu art déco przestrzeń, idealna do organizacji kameralnych konferencji i spotkań biznesowych wymagających eleganckiej oprawy. W centrum znajduje się doskonale wyposażona sala konferencyjna o powierzchni 100 m2 (z możliwością podziału na dwie mniejsze), stylowy boardroom dla 8 osób oraz strefa cateringowa.

Dodatkowe atuty: 139 pokoi i apartamentów, wszystkie zaprojektowane w stylu art déco z niezwykłą starannością o szczegóły. Na najwyższych kondygnacjach, na dachu hotelu znajdują się apartamenty z prywatnym wyjściem na zielony taras i panoramicznym widokiem na Tatry.

W restauracji Eleonora, serwuwane są eleganckie śniadania w postaci bufetów i a’la carte. Zakopiańska Restauracja Marilor to autorska propozycja nowoczesnej i lekkiej kuchni polskiej z nutą światowych inspiracji i bogactwem lokalnych składników.

Jako dodatkowe atrakcje tego miejsca dla swoich gości obiekt proponuje: strefę Wellness, SPA,  basen i autorskie usługi przewodnictwa po górach i lokalnych, zakopiańskich atrakcjach!

Jeśli uważasz, że Twoje wydarzenie mogłoby się tu odbyć - napisz do Konflinx! Z pewnością wrócimy z bardzo interesującą ofertą!

 

Szczegóły

Sale konferencyjne

1

Sale konferencyjne

Nosalowy Park Hotel & SPA przestrzeń konferencyjna
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()