Novotel Warszawa Airport

Żwirki i Wigury 21, Warszawa

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Hotel Novotel Warszawa Airport,  znajduje się ok. 3,5 km od Lotniska Okęcie,  na warszawskich Włochach, przy skrzyżowaniu ulic 1 Sierpnia i Żwirki i Wigury, przy głównej drodze łączącej Port Lotniczy Okęcie z Centrum Warszawy. Lokalizacja poza ścisłym centrum pozwala ominąć kłopoty związane z korkami.

Sale konferencyjne: 9 sal konferencyjnych, mieszczących od 20 do 180 osób. Cały obiekt jest w stanie omieścić: 725 os. / 863 m2.W dwóch salach  powstało studio do realizacji eventów online. Jest efektem współpracy Grupy Accor i agencji Bespoke. Studio tworzą dwie niezależne przestrzenie o łącznej powierzchni 680 m².

Dodatkowe atuty: 281 pokoi doskonałych zarówno dla jednej, jak i dwóch osób, w tym pokoje o podwyższonym standardzie, pokoje dla niepalących, niepełnosprawnych oraz pokoje z dodatkowym, trzecim miejscem do spania. Wszystkie pokoje są wyposażone w wyjątkowo wygodne łóżka Sweet Bed oraz dostęp do sieci Wifi. Odwiedź restaurację Novo Square Lounge Bar oferującą pyszne dania kuchni międzynarodowej. Ogród z odkrytym basenem, klub fitness.

Zapytaj Konflinx czy ten obiekt spełnia Twoje wymagania!

 

Szczegóły

Łóżka

560

Sale konferencyjne

12

Sale konferencyjne

CONRAD
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
180
Klasa
90
Podkowa
120
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()