OLANDIA

Prusim 33, Prusim

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Olandia to zlokalizowany w wielkopolskim Prusimiu zabytkowy zespół dworsko - parkowy, zrewitalizowany na obiekt turystyczny. XVIII wieczne zabudowania folwarku z dbałością o dziedzictwo historyczne, ale jenocześnie nowoczesne podejścia w zakresie obsługi gości indywidualnych oraz biznesowych. Do Poznania to 70 km, a 120 km od granicy polsko – niemieckiej.

Sale konferencyjne: 6 sal posiadających kompletne wyposażenie konferencyjne oraz klimatyzację. Największa sala – Fryzyjska – ma powierzchnię aż 330 m2, a  od stycznia 2020, powiększona o kolejne 300 m2! Wszystkie sale to łączna powierzchnia konferencyjna aż 1000 m2. UWAGA w Olandii dostępne jest także centrum streamingowe - miejsce idealne do przeprowadzenia konferencji on-line.

Dodatkowe atuty:  60 komfortowych pokoi rozproszonych w 3 obiektach: Spichlerzu, Dworze, Kamienniku. Restauracja zgodna z zasadami Slow Food, klimatyczna Winiarnia oraz Zdrowotne SPA, oferujące liczne masaże i zabiegi kosmetyczne. Menu Restauracji "Olenderskie Smaki" opiera się na produktach pochodzących od regionalnych dostawców, takich jak kozie Sery Grądzkie, miód ze Starej Pasieki w Mościejewie, wieprzowina złotnicka z Gorzynia czy ryby z Krainy 100 Jezior. Na terenie 6 ha znajduje się także: wiatrak, skansen, boiska, korty do tenisa ziemnego. W sezonie letnim dostępna do kąpieli i uprawiania sportów wodnych plaża jeziora Kuchennego.

Jeśli masz wątpliwości czy ten obiekt mieści się w Twoich oczekiwaniach finasowych porpoś Konflinx o przesłanie oferty na swoje planowane spotkanie!

 

Szczegóły

Łóżka

174

Sale konferencyjne

4

Sale konferencyjne

Sala Tulipanowa
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
120
Klasa
80
Podkowa
100
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()