PURO Hotel Poznań

Stawna 12, Poznań

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Puro Hotel Poznań to oryginalny, nowoczesny i stylowy obiekt pełen designu i przyjaznej dla gości technologii. Znajduje się u zbiegu ulic Wronieckiej, Stawnej i Żydowskiej, 2 minuty od płyty Starego Rynku.

Sale konferencyjne: Hotel posiada jedną salę na ok. 50 osób kinowo.

Dodatkowe atuty: Obiekt ma 136 pokoi - wzystkie są klimatyzowane, z bezpłatnym WiFi. W cenę wliczono pakiet krajowych i międzynarodowych połączeń telefonicznych. Wszystkie pokoje i apartamenty wyposażone są w tablet, który umożliwia sterowanie oświetleniem, telewizorem i klimatyzacją.

Wyposażenie obejmuje także multimedialny telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych i filmów na życzenie. W każdym pokoju i apartamencie mieści się łazienka z prysznicem, ogrzewaniem podłogowym, suszarką do włosów i bezpłatnym zestawem kosmetyków. Na miejscu dostępna jest ponadto mała lodówka. Goście otrzymują bezpłatną wodę butelkowaną.

Restauracja Nifty No. 20 to kawiarnia i bar w jednym. Serwuje  międzynarodową kuchnię we współczesnym wydaniu, urozmaiconą lokalnymi akcentami.

Do dyspozycji Gości pozostaje centrum fitness.  W hotelu PURO Poznań Stare Miasto można bezpłatnie korzystać z sauny. Goście mogą również relaksować się na letnim tarasie słonecznym. Do dyspozycji Gości jest całodobowa recepcja. Okolica cieszy się popularnością wśród entuzjastów zwiedzania i rowerowych przejażdżek. Rowery udostępniane są bezpłatnie i można z nich korzystać w zależności od dostępności

Jeśli spodobał się Tobie ten obiekt - poproś Konflinx o bezpłatną wtcenę planowane eventu w tym miejscu!

Cechy obiektu

Klimatyzacja

Parking

Udogodnienia dla niepełnosprawnych

WiFi

Szczegóły

Łóżka

136

Sale konferencyjne

4

Sale konferencyjne

Małe Garbary
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
12
Klasa
12
Podkowa
12
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.1995()