PURO Hotel Poznań

Stawna 12, Poznań


O obiekcie


Puro Hotel Poznań to oryginalny, nowoczesny i stylowy obiekt pełen designu i przyjaznej dla gości technologii. Znajduje się u zbiegu ulic Wronieckiej, Stawnej i Żydowskiej, 2 minuty od płyty Starego Rynku.

Sale konferencyjne: Hotel posiada jedną salę na ok. 50 osób kinowo.

Dodatkowe atuty: Obiekt ma 136 pokoi - wzystkie są klimatyzowane, z bezpłatnym WiFi. W cenę wliczono pakiet krajowych i międzynarodowych połączeń telefonicznych. Wszystkie pokoje i apartamenty wyposażone są w tablet, który umożliwia sterowanie oświetleniem, telewizorem i klimatyzacją.

Wyposażenie obejmuje także multimedialny telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych i filmów na życzenie. W każdym pokoju i apartamencie mieści się łazienka z prysznicem, ogrzewaniem podłogowym, suszarką do włosów i bezpłatnym zestawem kosmetyków. Na miejscu dostępna jest ponadto mała lodówka. Goście otrzymują bezpłatną wodę butelkowaną.

Restauracja Nifty No. 20 to kawiarnia i bar w jednym. Serwuje  międzynarodową kuchnię we współczesnym wydaniu, urozmaiconą lokalnymi akcentami.

Do dyspozycji Gości pozostaje centrum fitness.  W hotelu PURO Poznań Stare Miasto można bezpłatnie korzystać z sauny. Goście mogą również relaksować się na letnim tarasie słonecznym. Do dyspozycji Gości jest całodobowa recepcja. Okolica cieszy się popularnością wśród entuzjastów zwiedzania i rowerowych przejażdżek. Rowery udostępniane są bezpłatnie i można z nich korzystać w zależności od dostępności

Jeśli spodobał się Tobie ten obiekt - poproś Konflinx o bezpłatną wtcenę planowane eventu w tym miejscu!

Cechy obiektu

Klimatyzacja
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
WiFi

Szczegóły

Łóżka

136

Sale konferencyjne

4

Sale konferencyjne

Małe Garbary

Kino
12
Klasa
12
Podkowa
12
Empty conference room image

Garbary A

Kino
30
Klasa
18
Podkowa
14
Empty conference room image

Garbary B

Kino
40
Klasa
24
Podkowa
18
Empty conference room image

Garbary A + B

Kino
80
Klasa
48
Podkowa
36
Empty conference room image