Pałac Brunów

Brunów 18, Brunów

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Pałac Brunów położony jest  4 km od Lwówka Śląskiego, 18 km od autostrady A4 i 120km od Wrocławia. Jest t o zabytkowy kompleks składający się z trzech budowli, otoczonych parkiem i ogrodem.

Sale konferencyjne: 5: Kryształowa: 100 miejsc; Bawialnia: 50 miejsc; Powozownia: 450 miejsc; kominkowa: 20 miejsc. Powozownia to największa budowla w zespole pałacowym.
Znajduje się tu sala balowa, która jest idealnym miejscem na wesele, konferencje lub różnego rodzaju bale. Część stajenna pełni funkcję sali bankietowej na małe przyjęcia i szkolenia. Na piętrze mieszczą się pokoje hotelowe.

Dodatkowe auty: 145 miejsc noclegowych, korty tennisowe, plac zabaw, dwa duże parkingi. W Pałacu znajdują się pokoje hotelowe, restauracja, strefa Wellness i Spa, sala śniadaniowa i restauracyjna. Tutaj odbywają się wesela, szkolenia i konferencje. W Oficynie również znajdują się pokoje hotelowe, dwa z nich na parterze przystosowane są do przyjmowania osób niepełnosprawnych.
Sala Kominkowa oraz sala Bilardowa są miejscem, gdzie goście mogą się spotkać i odpocząć, można tu także zorganizować szkolenia do 30 osób.

Spodobał się Tobie ten obiekt? Wyślij do Konflinx swoja zapytanie ofertowe na organizację swojego eventu w tym pałacu!!
 

Szczegóły

Łóżka

150

Sale konferencyjne

4

Sale konferencyjne

Sala Kryształowa
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
100
Klasa
100
Podkowa
100
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.1995()