Pałac Myśliwski Książąt Radziwiłłów w Antoninie

Wrocławska 49, Przygodzice

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Pałac Myśliwski Książąt Radziwiłłów w Antoninie to miejsce wyjątkowe. Drewniany Pałac zbudowany został dla Księcia Antoniego Radziwiłła w latach 1822-1824 na planie krzyża greckiego wg. projektu niemieckiego architekta Schinkla. Obiekt mieści się w powiecie ostrowskim, 180 km od Poznania.

Sale konferencyjne: 3 sale: sala z galeriami i drewnianym stropem, kominkowa, klub.

Dodatkowe atuty: Pałac zapewnia 28 miejsc noclegowych w 14 pokojach 1, 2 i 3 osobowych, bezpłatny parking wewnętrzny dla gości, bezpłatny dostęp do Wi-Fi. Wewnątrz znajduje się trzykondygnacyjna sala z galeriami i drewnianym stropem wspartym na ozdobnej kolumnie będącej jednocześnie kominem. W latach 1827 - 1829 gościem w Antoninie był Fryderyk Chopin a jego muzyka rozbrzmiewa tutaj przez cały rok. Historyczny charakter wnętrz pałacowych pozwala poczuć niezwykłą atmosferę panującą w dawnej siedzibie Księcia Antoniego Radziwiłła.

Wystrój, muzyka Chopina i kunszt szefa pałacowej kuchni zapewniają ucztę dla ciała i dla ducha. Dodatkowe atuty: bezpłatny parking wewnętrzny dla gości, bezpłatny dostęp do Wi-Fi

W okolicy: rezerwat przyrody "Wydymacz", neoromańska kaplica grobowa Radziwiłłów projektu Johanna Häberlina (1838), możliwość aktywnego wypoczynku na okolicznych szlakach pieszych i rowerowych na skraju Parku Krajobrazowego Dolina Baryczy.

Jeśli spodobał się Tobie ten obiekt wrzuć go do zapytań, jakieś wyślesz Konflinx!

Szczegóły

Łóżka

28

Sale konferencyjne

3

Sale konferencyjne

Kominkowa
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
60
Klasa
40
Podkowa
60
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.1995()