Pałac Myśliwski Książąt Radziwiłłów w Antoninie

Wrocławska 49, Przygodzice


O obiekcie


Pałac Myśliwski Książąt Radziwiłłów w Antoninie to miejsce wyjątkowe. Drewniany Pałac zbudowany został dla Księcia Antoniego Radziwiłła w latach 1822-1824 na planie krzyża greckiego wg. projektu niemieckiego architekta Schinkla. Obiekt mieści się w powiecie ostrowskim, 180 km od Poznania.

Sale konferencyjne: 3 sale: sala z galeriami i drewnianym stropem, kominkowa, klub.

Dodatkowe atuty: Pałac zapewnia 28 miejsc noclegowych w 14 pokojach 1, 2 i 3 osobowych, bezpłatny parking wewnętrzny dla gości, bezpłatny dostęp do Wi-Fi. Wewnątrz znajduje się trzykondygnacyjna sala z galeriami i drewnianym stropem wspartym na ozdobnej kolumnie będącej jednocześnie kominem. W latach 1827 - 1829 gościem w Antoninie był Fryderyk Chopin a jego muzyka rozbrzmiewa tutaj przez cały rok. Historyczny charakter wnętrz pałacowych pozwala poczuć niezwykłą atmosferę panującą w dawnej siedzibie Księcia Antoniego Radziwiłła.

Wystrój, muzyka Chopina i kunszt szefa pałacowej kuchni zapewniają ucztę dla ciała i dla ducha. Dodatkowe atuty: bezpłatny parking wewnętrzny dla gości, bezpłatny dostęp do Wi-Fi

W okolicy: rezerwat przyrody "Wydymacz", neoromańska kaplica grobowa Radziwiłłów projektu Johanna Häberlina (1838), możliwość aktywnego wypoczynku na okolicznych szlakach pieszych i rowerowych na skraju Parku Krajobrazowego Dolina Baryczy.

Jeśli spodobał się Tobie ten obiekt wrzuć go do zapytań, jakieś wyślesz Konflinx!

Szczegóły

Łóżka

28

Sale konferencyjne

3

Sale konferencyjne

Kominkowa

Kino
60
Klasa
40
Podkowa
60
Empty conference room image

Ferdynanda

Kino
14
Podkowa
14
Empty conference room image

Klub Pałacowy

Kino
20
Klasa
12
Podkowa
14
Empty conference room image