Pałac Wąsowo

Parkowa 1, Kuślin

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Pałac Wąsowo to położony, zaledwie 45 kilometrów od Poznania obiekt. Pozwala na chwile wytchnienia z dala od miejskiego zgiełku. Doskonałe usytuowanie w pobliżu autostrady A2 gwarantuje łatwy i szybki dojazd.

Sale konferencyjne: Dzięki ścisłej współpracy z położonym zaledwie 1 km od obiektu, Spichlerzem Wąsowo, łączna przestrzeń powierzchni konferencyjnej wynosi 1800 m2 (14 sal), a baza noclegowa jest w stanie zapewnić nocleg dla nawet 300 osób! Oferat obejmuje: zabytkowe sale szkoleniowe oraz nowoczesne wnętrza Sali Parkowej. Do dyspozycji Gości ponadto: altana grillowa położona wśród zieleni wiekowych dębów.

Dodatkowe atuty: Obiekt posiada zaplecze do organizaji spotkań integracyjnych, pikników (do 2500 os.), bankietów (do 350 os.), bali firmowych (do 250 os.).

W skład kompleksu hotelowego wchodzą: zabytkowy Pałac Hardta i Pałac Sczanieckich z pokojami standardowymi i pokojami apartamentowymi urządzonymi w pałacowym stylu, Domek Ogrodnika i Domek Odźwiernego, które przypadną do gustu fanom stylu rustykalnego oraz Spichlerz przeznaczony na organizację spotkań. Restauracja w Pałacu Wąsowo oraz strefa SPA zachęcają do wypoczynku po dniu pełnym zajęć.

Jeśli spodobał się Tobie ten obiekt, dodaj go jako kandydata do analizy, którą za Ciebie, przeprowadzi Konlinx! Zapraszamy do kontaktu.

 

Szczegóły

Łóżka

130

Sale konferencyjne

8

Sale konferencyjne

Sala Parkowa - cała
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
300
Klasa
200
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.1995()