Pałac i Folwark Galiny

Galiny 108, Galiny

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


W Bartoszycach w województwie warmińsko-mazurskim znajduje się Pałac i Folwark Galiny. Pierwszy z nich powstał w XVI wieku, drugi - w XIX. Mieszczą się one na granicy Warmii i Mazur, zaledwie 250 km od Warszawy. Niewątpliwym atutem Galiny jest 5-hektarowy park, który przecięty korytem rzeki Pisy, tworzy malowniczy krajobraz, który zachwyca wszystkich gości. Same budynki tworzą ciekawą bryłę architektoniczną, która została wpisana do rejestru zabytków. Pałac został odrestaurowany i wyremontowany, tak by mógł w swoje progi przyjmować gości w swoich apartamentach.

Sale konferencyjne: 4 sale konferencyjne wyposażone w wysokiej jakości sprzęt multimedialny. Ogrodowa, największa, nowoczesnai przestronna mająca ponad 310 m2 powierzchni. Sala konferencyjna ma pełne zaplecze cateringowe i sanitarne. Przestronny hall o powierzchni ponad 80 m2 świetnie nadaje się do odpoczynku w trakcie przerw, a 200 m2 zadaszonego tarasu. Sale: Kużnia, Zegarowa, wozownia z oranżerią to mniejsze, bardziej klimatyczne powierzchnie. Dodatkowo, 300 ha pięknego, urozmaiconego terenu zabytkowy parku nadaje się do organizacji plenerowych wydarzeń wiązanych.

Dodatkowe atuty: 36 pokoi i apartamentów. W każdym z nich znajduje się łazienka, telewizor LCD, telefon i bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu.


Pałac i Folwark Galiny słynie także ze wspaniałej, opartej o regionalne, ekologiczne produkty kuchni - Gospoda  Galiny należy do sieci „Dziedzictwo Kulinarne Warmia, Mazury, Powiśle”.

Nawet najwięksi smakosze nie przejdą na śniadaniu obojętnie obok stołu zastawionego świeżymi, lokalnie wytwarzanymi serami i wędlinami czy wyhodowanymi we własnym ogródku warzywami i pieczonym na miejscu chlebem.

Folwark zaś to kompleks budynków z czerwonej cegły. W spichlerzu z wieżą zegarową mieści się 2-poziomowa restauracja i stara kuźnia, w której można zorganizować niezapomniane biesiady.

Wyśmienita, zdrowa kuchnia zabytkowe stajnie – 70 koni tradycyjna ruska bania strefa masaży korty tenisowe własna plaża z pomostem wypożyczalnia sprzętu sportowego i rowerów.

Pozwól Konflinx wynegocjować dobrą ofertę na Twój event w tym miejscu!

Cechy obiektu

Parking

WiFi

Szczegóły

Łóżka

86

Sale konferencyjne

5

Sale konferencyjne

Sala pod Zegarem
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
25
Klasa
20
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()