Park Hotel Diament Zabrze

3 Maja 122A, Zabrze


O obiekcie


Park Hotel Diament Zabrze**** to pięknie położony obiekt hotelowo-konferencyjny w Zabrzu. Od centrum Katowic czy Gliwic dzieli ok. 10 minut, a do najbliższego portu lotniczego Katowice – Pyrzowice można dotrzeć w niespełna 30 minut.

Hotel zlokalizowany jest w pobliżu dwóch parków, jedynie 200m od zabytkowej kopalni Guido i 3 km od Domu Muzyki i Tańca, tuż obok kluczowych szlaków komunikacyjnych.

Sale konferencyjne: 7 klimatyzowanych sal konferencyjnych o zróżnicowanej wielkości, od 43 m2 do 370 m2, które są w stanie pomieścić prawie 700 osób, salę videokonferencyjną, idealną na spotkania wysokiej kadry menadżerskiej oraz parking monitorowany na 100 samochodów i autokary.

Park Hotel Diament Zabrze to miejsce, w którym połączyliśmy najwyższe standardy komfortu z otoczeniem sprzyjającym aktywnemu spędzaniu wolnego czasu.

Doskonale wyposażone pokoje i zaawansowane zaplecze biznesowe dzieli jedynie kilka kroków od tarasu wypoczynkowego, na którym po ciężkim dniu pracy można zrelaksować się w otoczeniu drzewek oliwnych i winorośli.

Jeśli rozważasz organizację swojego szkolenia, konferencji lub spotkania w tym hotelu - wyślij swoje zapytanie do Konflinx - czekamy na Twój kontakt!

 

Szczegóły