Pirat SPA Hotel Restauracja

aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 60c, Olsztyn


O obiekcie


Pirat SPA Hotel i Restauracja mieści się przy ulicy Bałtyckiej w malowniczym Olsztynie. Położenie w województwie warmińsko-mazurskim sprawia, że hotel jest idealnym miejscem zarówno na rodzinny wypoczynek letni, jak i na szkolenie czy konferencję.

Sale konferencyjne: 2 sale szkoleniowe: Sala kolumnowa - 190 m kw. Sala szkoleniowa - 160 m kw. oraz namiot bankietowy - 200 m2. Sale wyposażone są profesjonalny sprzęt audiowizualny: rzutnik, ekran Flip chart, odtwarzacz dvd. Zaplecze konferencyjne posiada także dostęp do bezprzewodowego Internetu. Na miejscu istnieje możliwość skorzystania z usług cateringowych.

Dodatkowe atuty:  Hotel dysponuje 110 miejscami noclegowymi w 48 pokojach, w konfiguracji jedno-, dwu-, trzy- i czteroosobowej. Część pokoi posiada widok na Jezioro Krzywe. Wszystkie pokoje posidają własne łazienki z prysznicem. Są również wyposażone w telewizory. Na terenie hotelu jest dostęp do bezprzewodowego Internetu. Obiket idealny na imprezy integracyjne nad brzegiem jeziora z muzyką na żywo oraz możliwością zorganizowania gier terenowych.

Zewnętrzny kompleks nad brzegiem jeziora Ukiel, składający się z balii z gorącą wodą oraz dwóch saun fińskich.

Poproś Konflinx o przygotowanie oferty w tym obiekcie dla Twojej firmy!