Poznań Congress Center (Międzynarodowe Targi Poznańskie)

Głogowska 14, Poznań

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


​Poznań Congress Center to nowoczesne centrum kongresowe, wystawiennicze i widowiskowe należące do Grupy MTP.

Trzykondygnacyjny i zróżnicowany architektonicznie budynek oferuje ponad 4000 miejsc konferencyjnych, strefy VIP oraz przestrzenie dedykowane wystawom  i stoiskom sponsorskim. Obiekt posiada w pełni wyposażone w sprzęt audiowizualny sale o regulowanej wielkości oraz przestronne foyer o powierzchni 2250 m2  Dzięki bezpośredniemu połączeniu z kompleksem czterech przestronnych pawilonów, możliwa jest organizacja wydarzeń dla blisko 20 000 osób.

Wizytówką centrum kongresowego jest Sala Ziemi, mieszcząca blisko 2000 uczestników Jest to miejsce o wspaniałych możliwościach aranżacyjnych (układ kinowy, układ forum, układ bankietowy, układ dwóch sal).

Przestrzeń jest w pełni dostosowana do organizacji kongresów, koncertów, bankietów i wydarzeń specjalnych na najwyższym, światowym poziomie.

Na taką samą liczbę uczestników przewidziano parking, a na terenie kompleksu goście znajdą również kompleks obiektów gastronomicznych Garden City.

Jeśli spodobał się Tobie ten obiekt, dodaj go jako kandydata do analizy, którą za Ciebie, przeprowadzi Konflinx! Zapraszamy do kontaktu.

Cechy obiektu

Klimatyzacja

Parking

Udogodnienia dla niepełnosprawnych

WiFi

Szczegóły

Łóżka

13000

Sale konferencyjne

29

Sale konferencyjne

Sala Ziemi
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
1850
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()