Primavera Jastrzębia Góra

Rozewska 42, Władysławowo

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Primavera Jastrzębia Góra zlokalizowany jest 40 km od Trójmiasta i ok. 100 m od morza. W połączeniu z doskonałym zapleczem rekreacyjnym, gwarantującym zarówno całkowity relaks, jak i aktywny wypoczynek po szkoleniu,. To idealne miejsce na organizację spotkania biznesowego.

Sale konferencyjne: 15 sal konferencyjnych, 650 m2 posiada największa sala, co pozwala na zorganizowanie kilku konferencji i spotkań biznesowych równolegle - nawet dla 1200 osób.

Wszystkie sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt techniczny, umożliwiający sprawne przeprowadzanie prezentacji, szkoleń, prowadzenie wykładów i zajęć o dowolnym charakterze. System nagłaśniający umożliwia między innymi nagrywanie dyskusji i konferencji oraz odtwarzanie dźwięku towarzyszącego obrazom. Na system składają się bezprzewodowe mikrofony, miksery, wzmacniacze, magnetofony, odtwarzacze DVD, oraz głośniki ścienne i sufitowe, systemy do prezentacji pisma i obrazów: rzutniki multimedialne oraz rzutniki pisma.

W zależności od charakteru spotkania oraz ilości uczestników, sale mogą zostać odpowiednio zaaranżowane,  wraz z możliwością wjazdu samochodem.

Dodatkowe atuty:  600 miejsc nocegowych w  212 pokojach, znajdujących się w dwóch budynkach (połączone szklanym łącznikiem); pokoje 1, 2 i 3 os. oraz pokoje typu studio i apartamenty w różnym standardzie. Ponadto, 8 niezależnych domków dla maksymalnie 8 osób każdy.

Po intensywnym szkoleniu goście mogą skorzystać z vcałej gamy atrakcji towarzyszących wypoczynkowi, a są to:

  • Park Wodny o powierzchni 1000 m2 z 3 basenami, jacuzzi, przeciwprądem i Światem Saun (sauna sucha, parowa, infrared, różana, lodospad);
  • klub nocny, gdzie organizowane są m.in. imprezy wieczorne i dyskoteki czy kręgielnia "Camera Bowling" z 4 torami do gry;
  • kawiarnia "Latte" oraz lobby bar-u "Mokka";
  • ogródek grillowy z zadaszoną wiatą (z miejscem dla 200 os);
  • boisko do siatkówki plażowej, koszykówki oraz piłki nożnej;
  • siłownia wewnętrzna i zewnętrzna, sala fitness;
  • sala gier (bilard, piłkarzyki, automaty);
  • wypożyczalni rowerów i kijków do Nordic Walking;
  • Strefa Sand SPA Health & Beauty Institute ( 29 gabinetów) masaż, komora hiperbaryczna, "floating", łóżko wavebalance, tężnia solankowa i wiele innych.

 Uwaga w odległości 150 m od ośrodka dostępne jest pełnowymiarowe trawiaste boisko piłkarskie.

Poproś Konflinx o wycenę Twojego eventu w tym obiekcie! Jesteś w dobrych rękach!

Cechy obiektu

Spa

Basen

Szczegóły

Łóżka

600

Sale konferencyjne

15

Sale konferencyjne

Sala A
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
200
Klasa
120
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.1995()