Przystań Hotel & SPA ****

Żeglarska 4, Olsztyn

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Przystań Hotel & Spa to czterogwiazdkowy obiekt usytuowany nad brzegiem jednego z najpiękniejszych olsztyńskich jezior, w turystycznym sercu stolicy Warmii i Mazur. Z większości pokoi rozpościera się widok na Jezioro Ukiel.

Sale konferencyjne: 12 wielofunkcyjnych sal, które mogą spełniać zarówno funkcje konferencyjne, jak i bankietowe. Idealnie nadają się także na szkolenia, warsztaty czy spotkania biznesowe. Sprzyjają także organizacji uroczystych kolacji, bankietów i gal. Sale wyposażone są w: rzutnik multimedialny lub telewizor LED, pointer, flipchart, system audio z bezprzewodowymi i nagłownymi mikrofonami oraz dostęp do symetrycznego łącza internetowego 100/100 Mb/s.

Dodatkowe atuty: hotel oferuje swoim gościom 151 pokoi. Większość z nich posiada widok na jezioro, z wyjściem na taras, z dostępem do prywatnego molo oraz pokojami łączonymi. Kojące otoczenie, modernistyczny design i ergonomiczne wnętrza zapewniają poczucie komfortu podczas pracy i wypoczynku.

Hotelowa Restauracja Port to kuchnia azjatycka, zaskakująca orientalnymi smakami i aromatami. Restauracja  serwuje regionalne produkty. W Lobby barze goście znajdą bogaty asortyment piw regionalnych, win z najważniejszych światowych regionów oraz whisky różnych metod produkcji i roczników.

Przylegająca do Hotelu Restauracja Przystań to wizytówka Olsztyna, słynąca z wyjątkowej kuchni polskiej.

Hotel to także doskonała strefa SPA&WELLNESS, w której hotelowi goście bez ograniczeń mogą korzystać z kompleksu saun, basenu i nowocześnie wyposażonej siłowni. Profesjonalne zabiegi Spa i medycyny kosmetycznej to oferta dla wszystkich, którzy chcą połączyć relaks z dbałością o zdrowie i urodę.

Jeśli spodobał się Tobie ten obiekt i uważasz, że sprawdziłby się na Twoją imprezę - napisz do Konflinx - szybko wrócimy z ciekawą ofertą.

 

Cechy obiektu

Spa

Basen

Klimatyzacja

Parking

WiFi

Nad jeziorem

Szczegóły

Łóżka

450

Sale konferencyjne

16

Sale konferencyjne

Sala A
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
60
Klasa
30
Podkowa
30
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.1995()