Puro Hotel Kraków

Pawia 31, Kraków

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Hotel Puro to klimat krakowskiego Kazimierza w nowoczesnych, designerskich wnętrzach. Mieści się w dawnej dzielnicy żydowskiej przy ul. Halickiej 14a, 12 minut od Starego Miasta.

Sale konferencyjne:  4 sale oraz foyer, o łącznej powierzchni 260m2, wyposażone w meble od najbardziej renomowanych światowych marek i nowoczesny sprzęt, dodatkowo usługi cateringowe z restauracji Halicka.  Każda z sal konferencyjnych została wyposażona w projektory, duże ekrany, system audio i darmowe, szybkie Wi-FI. Salki o nazwach pomieszczą:

Dodatkowe atuty: 228 pokoi dla około 456 osób. chrakteryzyjące się niepowtarzlnym, nowoczesnym designem i funkcjionalnością. Kluczowym elementem każdego z nich jest duże, wygodne łóźko. marki Hilding.W hotelu znajdą się dwa miejsca z jedzeniem: piekarnio-kawiarnia MAK Bread&Coffee oraz restauracja Halicka Eatery&Bar, która swoją nazwę wzięła od ulicy, na której znajduje się PURO Kraków Kazimierz. Strefa wellness – od zabiegów kosmetycznych dla ciała, po zajęcia z jogi, jogging i pilates. 

Jeśli chcesz poznać ofertę tego miejsca, kliknij i wysli do Konflinx swoje zapytanie!

Szczegóły

© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()